Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9666 miejsce

"Jestem typem kamikadze" - wywiad z Anną Puślecką

Od osiemnastu lat pracuje w mediach. Niedawno założyła dwa autorskie portale o modzie i show-biznesie - "DYKF" i "After - After" . Uwielbia stać za kamerą jako producent. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Anna Puślecka.

Dziennikarka Anna Puślecka gościła w redakcji W24 / Fot. W24Jako nastolatka marzyła o tym, żeby zostać aktorką i w związku z tym rozpoczęła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Jednak mimo zdobytego tam tytułu magistra sztuki, szybko zorientowała się, że to jednak nie jest zawód dla niej. "Męczyłoby mnie czekanie od momentu rozpoczęcia prób do premiery spektaklu" - wyjaśnia Anna Puślecka. "Jestem bardzo niecierpliwa i jeśli coś wymyślę, to chcę zobaczyć efekt tu i teraz" - dodaje. Zdecydowała więc spróbować swoich sił w mediach, równocześnie studiując dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim i tej branży pozostała wierna do dziś.

Z mediami związana jest już od osiemnastu lat i ma na swoim koncie doświadczenia pracy zarówno w prasie, jak i radiu czy telewizji. Jednak, co ciekawe, nigdy nie była pracownikiem etatowym w żadnym medium. "Bardzo cenię sobie niezależność i nienawidzę rutyny" - podkreśla Anna Puślecka. Choć niewielu o tym wie, swoją dziennikarską przygodę zaczynała jako reporterka newsowa w Telewizji Polskiej, a dopiero później zaczęła zajmować się tematyką lifestylową. Dziś kojarzona jest przede wszystkim ze światem mody - między innymi za sprawą cyklu "Moda polska", który prowadziła wspólnie z Tomaszem Jacykowem w ramach porannego programu "Dzień Dobry TVN".

Gościem W24 w ramach cyklu Jakiś czas temu, wspólnie z Urszulą Majewską, postanowiła założyć swoje własne portale internetowe związane właśnie z modą, a także nierozerwalnie z nią związanym show-biznesem. "Przeanalizowałyśmy rynek i uznałyśmy, że jest potrzeba stworzenia czegoś na wysokim poziomie" - wspomina Anna Puślecka. "Wszyscy idą w plotkę i skandal, a my zdecydowałyśmy, że pójdziemy pod prąd i postawimy na jakość" - dodaje. W ten sposób powstał modowy portal "Do You Know Fashion" oraz wysmakowana internetowa rubryka towarzyska "After – After". Już wkrótce planowane jest również wystartowanie nowej witryny - tym razem skierowanej bardziej do masowego odbiorcy.

Oprócz pracy dziennikarskiej, uwielbia też stawać po drugiej stronie kamery. W związku z tym w 2006 roku założyła agencję produkcyjną AP Media, dzięki której może realizować się również na tej płaszczyźnie. "Taka praca jest dużo ciekawsza od pojawiania się na szklanym ekranie" - zaznacza Anna Puślecka. "Ale bycie na antenie oczywiście też jest fajne!" – dodaje, śmiejąc się dziennikarka.

Obejrzyj cały wywiad z Anną Puślecką:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.