Facebook Google+ Twitter

Jesteś harcerzem? Autobusem w Radomsku pojedziesz za darmo!

Na niecodzienny pomysł wpadli organizatorzy harcerskiego festiwalu OPAL. W trakcie trwania imprezy członkowie ZHP będą mogli jeździć po Radomsku miejskimi autobusami zupełnie za darmo!

Autobus Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Radomsku / Fot. Paweł DudekJedynym warunkiem jest to, że trzeba mieć na sobie mundur harcerski. Wszyscy kierowcy i kontrolerzy będą wiedzieli, że takie osoby nie muszą kupować biletów. Akcja będzie trwała w dniach 2-4 grudnia, wtedy gdy w Radomsku odbędzie się XXV edycja Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Artystycznego OPAL.

- Na pomysł wpadliśmy spontanicznie. Okazało się, że zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Radomsku wyraził zgodę na to, aby harcerze mogli przez trzy dni jeździć zupełnie za darmo - mówi Marta Krzysztofik, szef festiwalu.

Festiwal OPAL to impreza organizowana co roku przez Hufiec ZHP Radomsko. W ramach OPAL-u odbędą się konkursy piosenki, recytatorski, literacki, plastyczny i fotograficzny a także imprezy towarzyszące - koncerty i wystawy. W tym roku obchodzona jest XXV edycja OPAL-u, co ważne - mogą w nim wziąć udział także osoby spoza harcerstwa. Więcej informacji znajduje się oficjalnej stronie internetowej - www.opal.zhp.pl.

Serwis Wiadomości24.pl objął patronat medialny nad XXV edycją Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Artysycznego OPAL.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

baszer
  • baszer
  • 11.02.2011 15:17

Tym busikiem co na zdjęciu?

Komentarz został ukrytyrozwiń
organizator !
  • organizator !
  • 01.12.2010 18:18

hehe Przyjęło sie miło widzieć :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.