Facebook Google+ Twitter

Jesteś na pasach, nie pouczaj kierowcy! Nie igraj z życiem

Od strony ul. Cezaka zbliżał się z dużą prędkością samochód, kierujący, widząc kobietę na jego pasie zaczął z piskiem opon hamować. Gdy kobieta pouczyła kierowcę o niewłaściwym zachowaniu, ten najechał na nią.

 / Fot. Archiwum PolicjiDo tej niecodziennej sytuacji doszło w Zgierzu na ul. Długiej przy skrzyżowaniu z ul. Marii Skłodowskiej - Curie.

Wystraszona piesza wskazała znak drogowy sygnalizujący przejście dla pieszych. Zwróciła kierującemu uwagę, że rękę ma zajętą telefonem trzymanym przy uchu.

Nerwy kierującego tej zniewagi już nie wytrzymały.

Siedzący za kierownicą włączył bieg, ruszył przed siebie i najechał na mentorkę od siedmiu boleści.

Kobieta przewróciła się, a zadowolony z siebie, kierujący odjechał.

68–letnia kobieta trafiła do szpitala.

 / Fot. Archiwum KPP Zgierz- Sygnał zachowaniu i ucieczce kierowcy dotarł do zgierskich policjantów, którzy natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania – podała nadkom. Liliana Garczyńska, rzeczniczka KPP w Zgierzu. - W niecałą godzinę od zdarzenia mężczyzna został zatrzymany. 39-latek był trzeźwy, a w jego organizmie nie wykryto jakichkolwiek środków odurzających. Trafił do policyjnej celi.

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Wkrótce usłyszy zarzuty narażenia pieszej na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.