Facebook Google+ Twitter

Jesteś świadkiem przestępstwa - reaguj!

Takie komunikaty pojawiły się w autobusach komunikacji miejskiej w Szczecinie wraz z pierwszym dniem września. Mają zachęcić pasażerów do reakcji na zachowania przestępcze, jak i ostrzegać przed kradzieżami kieszonkowców.

 / Fot. Fot. PlakatRealizując założenia programu "Razem Bezpiecznie", Komenda Miejska Policji w Szczecinie wspólnie z Firmą "RCJ", Szczecińskim Przedsiębiorstwem Autobusowym „Dąbie” oraz Szczecińskim Przedsiębiorstwem Autobusowym "Klonowica" wdrożyła kolejną inicjatywę na rzecz poprawy bezpieczeństwa w środkach komunikacji miejskiej.

Od początku września w szczecińskich autobusach na monitorach reklamowych pojawiać się będzie komunikat ostrzegający pasażerów przed kradzieżami kieszonkowymi, a jednocześnie zachęcający do reakcji na zachowania przestępcze.

Powyższa akcja ma na celu ograniczenie zjawisk przestępczych w środkach komunikacji miejskiej dotyczących w szczególności kradzieży. Działania rozpoczynają się równolegle z wprowadzeniem tzw. dodatkowych patroli policyjnych (w ramach służb płatnych) w szczecińskich tramwajach i autobusach.

Źródło: KPP Szczecin

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.