Facebook Google+ Twitter

Jesteś uczniem lub studentem? Walcz o stypendium PWN!

Wydawnictwo Naukowe PWN rozdaje osiem rocznych stypendiów o wartości 4500 zł każde. Do wygrania są także inne nagrody. Jak je zdobyć? Wystarczy zagrać.

Poziom I / Fot. Marta SzloserAby wygrać stypendium PWN, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.stypendium.pwn.pl. Podstawowym warunkiem jest posiadanie statusu ucznia lub studenta (oprócz danych osobowych wymagany jest numer legitymacji lub indeksu oraz nazwa szkoły bądź uczelni). Po zalogowaniu się na swoje konto można rozpocząć walkę o stypendium. Do przejścia są trzy poziomy; aby przejść do kolejnego etapu, trzeba uzyskać odpowiednią liczbę punktów.

Poziom II / Fot. Marta SzloserPoziom pierwszy to gra polegająca na zbieraniu punktów przez zbijanie sąsiadujących ze sobą kulek tego samego koloru. Grę można powtarzać wielokrotnie każdego dnia. Drugi etap to układanie słów z rozsypanych liter; słowa są coraz dłuższe, są to zarówno rzeczowniki, jak i czasowniki, przymiotniki. Ostatni, trzeci etap to quiz – sześć pytań, do każdego cztery odpowiedzi do wyboru. Pytania dotyczą bardzo różnych dziedzin i zagadnień. W etapie drugim i trzecim każdy użytkownik może brać udział tylko raz dziennie.

Poziom III / Fot. Marta SzloserW zmaganiach liczy się punktacja, na drugim miejscu czas. Codziennie od 12.00 można sprawdzać wyniki z dnia poprzedniego. W każdy wtorek zamieszczana jest lista osób nagrodzonych. Konkurs trwa od ósmego października do piątego listopada. Oprócz stypendiów można wygrać książki PWN o wartości do 55 zł (tytuł wybiera zwycięzca) oraz dostęp do płatnych serwisów internetowych PWN (słowniki, ibuk.pl). Nagrody przyznawane są tylko za II i III etap gry. Jeśli więc jesteś uczniem lub studentem – spróbuj swoich sił, zawalcz o stypendium!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ciekawe i warto spróbować, choć pytania w trzecim etapie bywają zaskakujące :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Bardzo ciekawa i pomocna informacja. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.