Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18131 miejsce

Jesteśmy dla Eli

Ta trudna życiowa sytuacja zainspirowała nas do zorganizowania czegoś, co pomogłoby naszej koleżance - Organizatorzy koncertu piszą z Torunia, my będziemy dla Eli pierwszego kwietnia

 / Fot. Dorota Roszak1 kwietnia 2016 roku o godzinie 19 w Teatrze Muzycznym przy Żeglarskiej odbędzie się charytatywny spektakl teatralny "Jaka Pani piękna" w reżyserii Anny Magalskiej-Milczarczyk, który premierowo wystawiono podczas wrześniowego jubileuszu Fundacji Światło.

Uzupełnieniem tego spektaklu będzie koncert wykonaniu Anny i Marcina Łęckich oraz aukcja dzieł sztuki m.in Krystyny Szalewskiej-Gałdyńskiej. Nasza koleżanka, pielęgniarka od dwóch miesięcy zmaga się z ciężkim powikłaniem po grypie, potrzebuje neurorehabilitacji.

Ela przez wiele lat pomagała chorym. Dyskretna, troskliwa, widziała pacjenta, a nie tylko kolejny przypadek. Pomysłodawczyni przedsięwzięcia- Wiesława Górecka, Dorota Roszak, Dorota Jaworska, Ania Krzemień.

Koncert organizuje Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Przewlekle Chorym "CHRONICA przy Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym im.Ks.J.Popiełuszki w Toruniu . Bilety/cegiełki w cenie 20 zł (praktycznie już wyprzedane), przed koncertem w Teatrze Muzycznym .

Ta trudna życiowa sytuacja zainspirowała nas do zorganizowania czegoś, co pomogłoby naszej koleżance. Organizatorzy koncertu apelują również o wpłacanie pieniędzy na specjalne subkonto: 64 1680 1088 0000 3000 0992 3678, z dopiskiem "Dla Eli".

Pozdrawia Dorota


Publikuję list Doroty z nadzieją, że będziemy razem dla Eli w Toruniu. Jestem poruszona tą historią o kobiecie i podpisuję się pod apelem organizatorów. Na kursie marcowym hortiterapii dowiedziałam od Pani Doroty Roszak, jednej z uczestniczek, że istnieje wielka potrzeba wsparcia jej działań. Toruń od Mrągowa wydaje się być daleko, a przecież są sprawy ponad nami gdy nie zastawiamy się nad odległością. Każdemu z nas zdarzyło się w życiu choć raz zachorować na grypę...

Pani Dorota Roszak angażuje się w opiekę nad potrzebującymi. Jesteśmy razem dla Innych, gdyż czasem my także potrzebujemy wsparcia i jesteśmy inni. Instytut Hortiterapii wspiera ważne społecznie przedsięwzięcia. Naszym mottem jest" Bliżej natury - bliżej serca człowieka" działamy wspólnie przez hortiterapię. Jesteśmy dla Eli tak jak umiemy.

MEDICUS CURAT, NATURA SANAT - MEDYCYNA LECZY, NATURA UZDRAWIA (Hipokrates)

Pozdrawiam,

Zofia e-mail: programpomost@gmail.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.