Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14595 miejsce

"Jeszcze długa droga przede mną" - wywiad z Maciejem Musiałem

Współautorzy: Filip Chochół

Na początku praca przed kamerą była dla niego stresująca. Wciąż krępuje go rozdawanie autografów. Gra w filmach i serialach, prowadzi programy telewizyjne, pisze książkę. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Maciej Musiał.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Maciej Musiał / Fot. Filip ChochółNa szklanym ekranie pojawia się od piątego roku życia i mimo że ma już na swoim koncie wiele ról, dalej traktuje pracę na planie jak zabawę. "W małym stopniu czuję się aktorem; wiem, że jeszcze długa droga przede mną" - przyznaje Maciej Musiał. Na pierwszy casting zaprowadził go tata, udało mu się wygrać wtedy angaż w reklamie i tak mu się spodobała praca przed kamerą, że sam zaczął prosić rodziców, by częściej chodzili z nim na takie przesłuchania.

Największą popularność przyniosła mu rola Tomka Boskiego w "Rodzince.pl". Chociaż Maciej Musiał nie spodziewał się tak wielkiego zainteresowania mediów jego osobą po tym serialu, przyznaje, że cała ekipa już podczas prób czytanych miała przeczucie, że ta produkcja okaże się strzałem w dziesiątkę. "Siła tego serialu tkwi przede wszystkim w tym, że pokazuje bardzo życiowe sytuacje, które dotykają każdego" - zaznacza nastolatek.

Młody aktor Maciej Musiał gościł w redakcji W24 / Fot. Filip ChochółSwego czasu zagrał też główną rolę w filmie "Mój biegun" opowiadającym historię Jasia Meli. Maciej Musiał podkreśla, że kreowanie tej postaci to najtrudniejsze zadanie aktorskie z jakim przyszło mu się zmierzyć do tej pory. Mimo że produkcja zdobyła już uznanie na międzynarodowych festiwalach i pokazywała była w wielu krajach, polska widownia nie miała jeszcze szansy go zobaczyć. Zresztą sam aktor przyznaje, że on również nie miał okazji do obejrzenia efektów pracy na planie.

Jednak aktorstwo to nie jedyny obszar jego zainteresowań, gdyż realizuje się także dziennikarsko, prowadząc różne programy młodzieżowe. Ostatnio nawet pojechał do Berlina, by tam nagrywać materiał dla stacji Nickelodeon. Dodatkowo nastolatek daje upust swojej kreatywności, pisząc książkę. "Będzie to powieść o chłopaku, który dostaje stypendium i przyjeżdża z małego miasta do Warszawy, po czym wpada w niby złe towarzystwo" - wyjaśnia Maciej Musiał. Codziennie wpadają mu do głowy kolejne pomysły, odnajduje nowe pasje i przez to tak często zmienia zdanie na temat swoich planów na przyszłość. Jednak na obecną chwilę chce być przede wszystkim aktorem, a co się jeszcze wydarzy – czas pokaże.

Obejrzyj cały wywiad z Maciejem Musiałem:

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

skromny :) pozdrawiam! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

""Siła tego serialu tkwi przede wszystkim w tym, że pokazuje bardzo życiowe sytuacje, które dotykają każdego" - no tak, bo pozostałe 132876 seriali z ramówek TVP/TVN to Science-Fiction...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.