Facebook Google+ Twitter

Jeszcze dziś nowy teledysk Skorupa!

Co zobaczymy dziś o godz. 19 na CGM.pl? Na pewno nie będzie złotych łańcuchów, drogich samochodów, dużych biustów czy nagich pośladków. Klip do utworu "Świata ciekawość" opisany został nie jako "official video", a "swojskie wideo"

Nowy teledysk Skorupa nazwany został nie To nie jest wysokobudżetowa produkcja. W klipie przewija się zwykły pociąg, traktor, pola, jakiś kundel, przyczepa campingowa, przypadkowi przechodnie. - Ponieważ muzycznie utwór utrzymany jest w swojskiej stylistyce (którą podkreślają syntezatory imitujące akordeon), zdjęcia również oddają swojski charakter - tak zapowiadał wideo sam artysta. I co by o obrazku nie mówić, jedno jest pewne: swojskość oddano w nim w stu procentach. Nic w tym dziwnego - w końcu Skorup zawsze lubił stronić od rozwiązań komercyjnych i stereotypowych.

Za produkcję teledysku odpowiada, tak samo jak w przypadku "Adaptera Daniel", grupa Filminati. Singiel ukazał się pod szyldem MaxFloRec. Warstwą muzyczną zajął się – stojący za sukcesem złotej płyty REKONTAKT Pokahontaz – DiNO. Całość wzbogaciły skrecze DJ-a Hopbeata.

Wydawca Skorupa w związku z nowym i innym niż pozostałe klipem szykuje nowy i równie „inny” konkurs. Upust swoim emocjom będą mogli dać w końcu słuchacze lubiący oprócz samego słuchania trochę się pobujać... Szczegóły akcji już w przyszłym tygodniu na MaxFlo.pl!

Zdjęcia do klipu zrealizowano m.in. na kempingu w Pławniowicach / Fot. Filminati/Mat. promocyjne MaxFloRecPrzypomnijmy, że ten nowy i inny niż pozostałe obrazek jest już drugim z rzędu wideo zwiastującym PIĘKNĄ POGODĘ. W całości czwarty solowy album Skorupa ujrzy światło dzienne już w październiku. Zanim to nastąpi, artysta we współpracy z DJ-em Hopbeatem przygotował nie lada gratkę dla swoich fanów (i nie tylko dla nich) – mixtape ONE MC AND ONE DJ. Płyta nie jest przeznaczona do sprzedaży. Wciąż możecie zdobyć egzemplarze z limitowanej edycji. Wystarczy uważnie śledzić stronę MaxFloRec na Facebooku (www.fb.com/MaxFloRec).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.