Facebook Google+ Twitter

Jeszcze w tym roku zagramy w Lotto w internecie? Wszystko zależy od Sejmu

Możliwe, że jeszcze w tym roku zagramy w Lotto w internecie. Totalizator Sportowy zamierza wprowadzić możliwość uczestniczenia w zakładach online. Wcześniej Sejm musi uchwalić zmiany w ustawie hazardowej.

 / Fot. Autor: Bartosz Senderek (Praca własna) [CC BY-SA 2.5 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5)], Wikimedia CommonsJeżeli Sejm uchwali jeszcze w tej kadencji zmiany w prawie, Totalizator Sportowy może wprowadzić w tym roku zakłady online - podaje biztok.pl.

Stosowny projekt trafił do parlamentu w połowie ubiegłego roku. Sprawdzono już jego zgodność z prawem unijnym. Teraz wiceminister finansów zapowiada, że komisja sejmowa przyspieszy prace nad nim, by zdążyć ze zmianami przed zakończeniem kadencji.

Totalizator Sportowy zapewnia, że jest gotowy na wprowadzenie gier w internecie i może uruchomić je w każdej chwili. Wszystko zależy już tylko od Sejmu i prezydenta, który musi podpisać nowelizację.

Czytaj także: Zakaz przechodzenia na czerwonym świetle to absurd? Kilka tysięcy osób żąda zmiany prawa


Wprowadzenie gier online pomoże walczyć Totalizatorowi z serwisami, które podszywają się pod markę Lotto. Jeden z nich reklamuje Ryszard Rembiszewski, nazywany Panem Lotto.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A co z głosowaniem online ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.