Facebook Google+ Twitter

Jeszcze więcej piłki ręcznej w Polsacie

Po spotkaniach ligowych szczypiornistów i szczypiornistek także spotkania męskiej i żeńskiej reprezentacji narodowej w piłce ręcznej trafią na antenę kanałów sportowych Polsatu.

Mecze polskich reprezentacji w piłce ręcznej przez najbliższe dwa lata będą pokazywane w Polsacie / Fot. Antonio Bat/PAP/EPAZwiązek Piłki Ręcznej w Polsce i Telewizja Polsat podpisały umowę dotyczącą transmisji spotkań reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn i kobiet. Do 2011 roku mecze piłkarzy i piłkarek ręcznych rozgrywane w kraju będą pokazywane przez kanały Polsatu. Umowa obejmuje także transmisje z przyszłorocznych mistrzostw Europy.

Stacja - we współpracy ze związkiem - stara się także pozyskać prawa do transmisji zagranicznych turniejów z udziałem polskich reprezentacji. Polsat ma też zamiar zakupić prawa telewizyjne do pokazywania rozgrywek pucharowych, szczególnie meczów z udziałem polskich zespołów.

Telewizja Polsat od połowy 2008 roku pokazuje na swoich antenach również spotkania ekstraklasy mężczyzn i kobiet. Prawda do tych rozgrywek stacja nabyła także do 2011 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.