Facebook Google+ Twitter

Jeunesses Musicales zaprasza na staż

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-04 13:12

Muzyka, a nie parzenie kawy. Jeunesses Musicales zaprasza na staż. Chcesz być współtwórcą wydarzeń takich jak koncert symfoniczny na… warszawskim Dworcu Centralnym? Szukasz stażu, na którym nie parzy się kawy? Przyjdź na spotkanie informacyjne w sobotę 9 listopada.

 / Fot. Materiały prasoweJeunesses Musicales Poland to polska filia międzynarodowego stowarzyszenia Jeunesses Musicales International. Zajmujemy się upowszechnianiem muzyki – tworzymy młodzieżowe orkiestry i big bandy, wysyłamy młodych muzyków za zagraniczne festiwale i stypendia, a także działamy w przestrzeni miejskiej. Na koncie mamy m.in. wspomniany koncert symfoniczny w hali Dworca Centralnego oraz rekord 22 występów jednej orkiestry w różnych miastach całej Polski w ciągu 7 dni.

Jeśli jesteś uczniem, studentem lub po prostu osobą szukającą ciekawych osób i cennych doświadczeń, przyjdź na nasze spotkanie informacyjne. Dowiesz się wszystkiego o naszych działaniach i przekonasz, że współpraca z nami to świetna okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego albo zaliczenia studenckich praktyk, zwłaszcza jeśli interesujesz się takimi branżami jak kultura i sztuka oraz eventy, social media, PR. Doświadczenie ani wykształcenie muzyczne nie jest wymagane.

Osoby, które sprawdzą się jako wolontariusze, mają szansę na trwałą współpracę za wynagrodzeniem. Mamy też pewną liczbę prac płatnych w ramach konkretnych przedsięwzięć. Zrób pierwszy krok – przyjdź na „JM night” 9 listopada!

Miejsce i termin spotkania:
9 listopada 2013, godz. 18:00
Centrum Promocji Kultury (Warszawa, ul. Podskarbińska 2)

Program:
- prezentacja naszych dotychczasowych działań (m.in premiera filmu dokumentalnego o Lutoslawski Youth Orchestra – naszej orkiestrze, która powstała przy wsparciu londyńskiej filharmonii)
- kameralny koncert młodych muzyków z Chorwacji (Lucija Majstorović/ Katarina Horvat/Sara Glojnarić) – fortepian i flet
- otwarta dyskusja/rozmowa przy winie
- ewentualna nieformalna kontynuacja wieczoru w przestrzeni klubowo-rozrywkowej

Zapisz się na wydarzenie na Facebooku!
Więcej: jmpoland.pl
Film o naszej działalności: youtube

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.