Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6171 miejsce

Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd w Zakrzowie

Lewada ART CUP odbywają się w Zakrzowie k. Kędzierzyna-Koźla od 1998 roku. Pomysłodawcami zawodów są prezes "Lewady" Andrzej Sałacki oraz prezenterka TVP Katarzyna Dowbor . W tym roku mistrzostwa rozgrywane były w czterech konkurencjach

 / Fot. Fotogr. MAłgorzata Iwanicka / Fot. Fotogr. MAłgorzata IwanickaCo warto było zobaczyć w miniony weekend? Z pewnością do takich wydarzeń zalicza się XVI-ta edycja Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd organizowana przez JKS „Lewada”.
W tym roku znani artyści i aktorzy konkurowali w czterech dyscyplinach jeździeckich: ujeżdżeniu, skokach przesz przeszkody, western riding i powożeniu zaprzęgami konnymi. Wśród startujących nie zabrakło takich gwiazd jak Marek Włodarczyk - podinspektor Adam Zawada z serialu „Kryminalni”, Agnieszka Wielgosz - aktorka filmowa i teatralna. Znana z wielu telewizyjnych seriali, m.in. „Plebania”, „Złotopolscy”, „Pogoda na piątek” czy „Pierwsza miłość”. „Rozstawia wszystkich po kątach jako Malwina Florek – czarny charakter w Wadlewie” w serialu „Pierwsza miłość”, czy Andrzej Niemirski - serialowy inspektor Kot z „13 posterunku” czy Bogdan z serialu „Pierwsza miłość”.
Gościem honorowym XVI-tej edycji był Daniel Olbrychski, który zobowiązał się przed publicznością, że za rok przyjedzie i wystartuje w dyscyplinie western riding na swoim nowym koniu.
Najlepszym dresażystą tegorocznych Mistrzostw został Mariusz Krzemiński, stołecznego Teatru Ateneum. W konkurencji skoków przez przeszkody pierwsze miejsce zajął Maciej „Gleba” Florek, finalista programu „You can Dance”, w dyscyplinie Western riding – Michał Malinowski z wielu polskich seriali, m.in. „Wszystko przed nami”, „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, „Prosto w serce”, „Hotel 52”. W dyscyplinie powożenia zaprzęgami konny złoto wywalczył tandem: Karol Strasburger, Marek Torzewski.
Podczas Art Cup 2013 artyści zmierzyli się także w konkursie kulinarnym „Gotuj z gwiazdą po opolsku”, w którym o zwycięstwie decydowały przede wszystkim umiejętności kulinarne, ale także szybkość i praca zespołowa. Konkurs poprowadził Karol Strasburger.

Jolanta Maria BudniakŹródło inormacj: Informacja Prasowa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.