Facebook Google+ Twitter

Jezus, Mandela i Marley "promują" płytę Madonny. Gwiazda wywołała skandal

Madonna wywołała medialny skandal, wykorzystując wizerunki ikon, takich jak Nelson Mandela czy Martin Luther King Junior, do promocji swojej najnowszej płyty. Gwiazda zamieściła na swoich profilach w portalach społecznościowych fotografie między innymi Jezusa, Boba Marleya i Marilyn Monroe.

 / Fot. By David Shankbone (David Shankbone) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)], vAkcja miała na celu promocję nadchodzącej płyty Madonny, "Rebel Heart" (zbuntowane serce). Na swoich profilach na Facebooku, Twitterze i Instagramie, wokalistka zamieściła swoje zdjęcie, na którym jej głowa jest owinięta czarnym sznurem. Podpisała je: "zbuntowane serca myślą samodzielnie, szanują sztukę, są buntownikami w swoich sercach". Następnie Madonna po kolei publikowała zdjęcia postaci historycznych oraz ikon popkultury, których głowy także owinięte były takim samym, czarnym sznurem.

Mimo, że Madonna opublikowała zdjęcie między innymi Jezusa, prawdziwe kontrowersje i falę krytyki w komentarzach wywołały wizerunki Nelsona Mandeli, Martina Luthera Kinga Juniora i Boba Marleya. Jak podaje CNN, wiele osób kwestionowało funkcję ikon walk o prawa człowieka w kampanii Madonny. Pastor Viwe Pobana skomentował sytuację na Twitterze: "Czy to jakiś żart? To oburzające i potrzeba natychmiastowej interwencji".

Czytaj także: Kim jest Paul McCartney? Fani Kanye Westa zastanawiają się, z kim w duecie wystąpił ich idol


Madonna opublikowała potem na swoim profilu na portalu Facebook oficjalne przeprosiny, w których stwierdziła, że nie miała na celu obrazy niczyich uczuć. "Chciałam tylko powiedzieć, że oni także byli zbuntowanymi sercami. Podziwiam ich" - dodała.

Źródło: AIP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Latoś Ziemianie nie chcą jak drzewiej bywało, Madonny sobie zakodować, choćby rozlatała się razem z opłatkami za mniej niż kwartę zaciągu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.