Facebook Google+ Twitter

Jezus po urodzeniu nie dostał sukienki. Marzł przez "gender"?

 • Autor usunął profil

 • Data dodania: 2013-12-31 15:40
 • Creative Commons

W święta Bożego Narodzenia śpiewaliśmy kolędy. Z jednej z nich dowiadujemy się, że mały Jezusek po narodzinach w stajni płakał z zimna, ponieważ matka nie dała mu sukienki. To też przez "gender"?

http://www.youtube.com/watch?v=ef-itj7DZXQ / Fot. screenshot / youtube"Płacze z zimna, nie dała mu matula sukienki" - śpiewamy co roku podczas świąt. Ale, tak się zastanawiam, czy zgodnie z nauczaniem Konferencji Episkopatu Polski nie powinniśmy poczuć się zagrożeni? Powinniśmy, absolutnie. Więcej - nasze rodziny, nasze polskie ugruntowane w "kościele katolickim" rodziny powinny czuć się zagrożone. Z kolędy dowiadujemy się bowiem, że w stajni, w której narodził się Jezus były sukienki. No bo przecież gdyby gdzieś na sianie obok krów leżały spodnie to śpiewalibyśmy, że "nie dała mu matula spodenki". Chłopiec i sukienka? "GENDER"!! No a "gender zagraża polskiej rodzinie".Z kolędy wynika, że Maryja jednak nie założyła Jezusowi tej sukienki. Dlaczego? Być może była zbyt zmęczona po porodzie, jednak tego nie wiemy, nie dowiadujemy się o tym ani z ewangelii, ani z kolędy. A może Maryja po prostu przewidziała, że dwa tysiące trzynaście lat później polski "kościół katolicki" dostanie schizy na punkcie "szatańskiej ideologii", która "każe chłopcom przebierać się za dziewczynki, a dziewczynkom za chłopców"? Ja sądzę, że właśnie tak było.

>>> "Gender" przykrywa pedofilię w Kościele? Kloch: Coś niemądrego
>>> O co chodzi w gender? Oko: Ateiści redukują miłość do seksu

Myślę, że Maryja była mądrą kobietą i kochającą matką. Nie chciała, aby jacyś nawiedzeni ludzie (jak na przykład Dariusz Oko) zwyzywali kilka tysięcy lat później jej syna od "pedofilów" i "ateistów" z powodu mody, która wówczas panowała. Ona i tak wiedziała, że ten mały narodził się po to, aby zbawić świat i odkupić grzechy ludzi umierając na krzyżu w męczarniach. Po co mu zatem dodatkowe nieprzyjemności ze strony polskich duchownych? Sukienka, sukienka - dla chłopca sukienka? Pal licho to, że taki strój był wtedy rzeczą normalną, że Żydzi nosili . Lepiej nie dać dziecku nic, niż potem wysłuchiwać, że się ma syna "genderystę", którego w dzieciństwie matka przebierała za dziewczynkę.

Szanuję Maryję za jej decyzję. I chciałbym, aby polscy duchowni, którzy twierdzą, że "gender" zagraża polskiej rodzinie również szanowali ją za nie założenie Jezusowi sukienki. Dzięki niej biskupi w Polsce mogą opluwać feministki, ateistów, homoseksualistów i innowierców. Ale nie Jezusa, czyli założyciela ich kościoła.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

 • Autor usunął profil
 • 03.01.2014 10:55

:-) Można, można. List biskupów do wiernych w minioną niedzielę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak. Wierzę.
Wierzę, że niżej się upaść nie da.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 02.01.2014 22:08

A jednak go przeczytałeś. Uwierz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grażyno, wzrost liczby galerianek to kures*wo, a gender to inżynieria społeczna.To pierwsze, do prawdy, będzie łatwiej odwrócić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wierzę, że taki artykuł powstał.

Czy w24 można jeszcze przeglądać bez kilku głębszych?

Muł na poziomie rowu mariańskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 01.01.2014 12:39

To co wskazuje pani Grażyna prowadzi do prostej konkluzji -sprawa "gender" została celowo nadmuchana przez purpuratów. Nagle, bo przecież uniwersytety zajmują się "gender" od dawna. Sprawę "gender" krytykowal papa Benedykt, ale dawno temu. Dlaczego KEP zainteresowal się tym dopiero po upublicznieniu ukrywania przez pana Hosera księdza z Tarchomina, ksiedza z Legionowa, przypadków Wojciecha Gila i Józefa Wesołowskiego? Ot, takie pytanie nakierowujące.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Boszzzzzz.... I o co tyle wrzasku?
Każdy ma swoje racje (oprócz księży, hihihi) - i pan Hampel i pan Brzezicki, i pan Szczecina. Ale najlepszym jest, że najbardziej zagorzali przeciwnicy gender, np. pani Kempa, bezwiednie sami wprowadzają zasady równości w swoich rodzinach.

Nie tylko dzisiaj ale i kiedyś akceptowano niezwyczajne wybory i nie karano dziewczyny za fechtunek oraz strzelanie z łuku, a młodzieńca za wstręt do zabijania.
Dzieci od zawsze eksperymentują: m.in. dziewczynki bawią się w chłopczyków, a chłopcy w dziewczynki. To im pozwala poznać siebie i swoje możliwości.
Do czasu propagowania terminu 'gender', jakoś nikt nie robił larum.
Teraz wszystko stanęło na głowie.

A ja pytam:
- Dlaczego nikogo nie interesuje zbyt wczesna inicjacja seksualna?
- Dlaczego nikt nie przeciwstawia się "useksowianiu" już dwu- i trzyletnich dzieciaczków, dla których seks nie ma jeszcze żadnej wymowy?
- Co z filmami dozwolonymi od lat 12, w których bohaterowie ledwie się poznali, a już wskakują do łóżka na seks? [Ostatnio, bodaj 3 dni temu była w TV emisja filmu, w którym ważny był najpierw seks, a potem mogła być miłość: Polsat, g.14.05 Flirt z czterdziestolatką.]
- Co z narastającą falą 'galerianek'?

Doprawdy, Polska stoi na głowie: oburza gender miast sprzedawanie się jedenastolatek za tanie t-shirty.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 31.12.2013 19:31

Panie Darku, moje wywody w tym tekście proszę traktować jako żart z teorii głoszonych przez biskupów. Napisałem niżej: śmieję się z purpuratów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Łukaszu, nic w tym złego nie ma, ale.... . Często bywa tak, że ojciec, mąż zajmujący się domem i dziećmi pozostaje na pewnym etapie porzucony przez żonę lub przez nią nisko wartościowany. Dlaczego tak się dzieje? Pewnie dlatego, że kobieta potrzebuje podświadomie i świadomie mężczyzny o cechach męskich, i to cechach nie tylko płciowych ale również osobowościowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Łukaszu, czytając niektóre pańskie teksty odnosiłem wrażenie, że patrzy pan na świat bez zaćmy ideologicznej, ale tym tekstem dołączył Pan do genderohisterii. Znaczenie słowa sukienka w czasie powstawania kolędy było całkiem inne niż dzisiaj, a także inne 2 tysiące lat temu. Pańskie wywody w tekście są nielogiczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.