Facebook Google+ Twitter

Jeżyce: Mieszkańcy nocą pilnują domu

  • Źródło: Głos Wielkopolski
  • Data dodania: 2006-12-28 10:26

Jeden z lokatorów, który doszczętnie zdewastował swoje 100-metrowe mieszkanie, teraz próbuje rozpalać w nim ogień. Mieszkańcy domu są przerażeni. Zarówno właściciel czyli miasto, jak i administrator kamienicy – spółka Feroma, o sytuacji do niedawna nie mieli pojęcia. Uciążliwemu najemcy miasto wypowiedziało umowę. Jednak pozostali lokatorzy domu nadal nie czują się bezpiecznie.

100-metrowe mieszkanie przy ulicy Jackowskiego jest całkowicie zdewastowane. Ostatnio jego najemca usiłował spalić tapczan - fot. Głos WielkopolskiMieszkańcy kamienicy przy ulicy Jackowskiego twierdzą, że ich życie przypomina horror. Nie wiedzą, kiedy kłopotliwy lokator pojawi się w mieszkaniu. Czasami przychodzi w nocy, urządza libację, a potem znika na kilka dni. Jak twierdzą, w jego mieszkaniu została jedna metalowa rura od gazu. Boją się, że ją też potnie i będzie chciał sprzedać.

Renata Skorupska, co chwilę spogląda z niepokojem na sufit. To właśnie jej mieszkanie niedawno zalał uciążliwy sąsiad. Ściany przemokły, a tynk zaczyna coraz bardziej odpadać.

SMS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.