Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12217 miejsce

Jim Carrey zagra detektywa w filmie "True Crimes". Zdjęcia powstają w Krakowie

Jim Carrey wcieli się postać detektywa, próbującego rozwikłać zagadkę morderstwa. Zdjęcia do filmu powstają w Krakowie.

 / Fot. Bartosz Mrozowski/Cracow Film Commission (aip)W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z filmu kryminalnego „True Crimes", w którym Jim Carrey gra detektywa na tropie zagadki morderstwa. Partnerują mu polscy aktorzy, a akcja rozgrywa się w Krakowie.

Scenariusz filmu powstał na podstawie artykułu Davida Granna opublikowanego w magazynie „New Yorker" w 2008 roku. Artykuł przedstawiał prawdziwą historię Krystiana B., skazanego na 25 lat więzienia za brutalne morderstwo, którego dopuścił się we Wrocławiu. Na trop zabójcy trafiono dzięki powieści „Amok", w której opisano zbrodnię łudząco podobną do tej z Wrocławia.

Jim Carrey wcieli się postać detektywa, próbującego rozwikłać zagadkę morderstwa. To nie pierwszy raz, kiedy kojarzony głównie z rolami komediowymi Carrey zagra poważną rolę. Podobną postać zagrał już w 2007 roku, w thrillerze „Numer 23" nakręconym przez Joela Schumachera. Carreyowi na planie partnerują polscy aktorzy: Agata Kulesza, Zbigniew Zamachowski i Robert Więckiewicz. Reżyserem „True Crimes" jest Alexandros Avranas ("Miss Violence"). „True Crimes" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Wiadomo, że film zadebiutuje w 2016 roku.


(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.