Facebook Google+ Twitter

Joachim Brudziński: Sikorski to neoficki platfus

Sikorski to neoficki platfus. Obraża moje partyjne koleżanki od kiedy wstąpił do Platformy - powiedział w dzisiejszej audycji w radiu ZET jeden z polityków PiS. Stanął on tym samym w obronie pokłóconej z Sikorskim Jolanty Szczypińskiej.

 / Fot. PAP/Piotr UlanowskiJoachima Brudzińskiego wzburzyły słowa, jakie wypowiedział Radosław Sikorski przy odpieraniu zarzutów Jolanty Szczypińskiej.
- Dla kogo pan pracuje? - pytała posłanka.
- To plugawy język - odpowiadał Sikorski.

Posłanka PiS Jolanta Szczypińska ma dowód na to, że minister spraw zagranicznych nie troszczy się o interes Polski. Jaki? Nie zadbał o obecność prezydenta Lecha Kaczyńskiego na obchodach 65. rocznicy desantu w Normandii.

Według Szczypińskiej niezadbanie o obecność prezydenta Lecha Kaczyńskiego na obchodach 65. rocznicy desantu w Normandii to jasny dowód na nietroszczenie się o interes naszego kraju. Momentalnie po jej wypowiedzi oburzony minister spraw zagranicznych wypalił: - "Pani Szczypińska powinna zdobyć umiejętności szeregowego pracownika MSZ, czyli nauczyć się chociaż jednego języka obcego zanim zacznie rozmawiać o polityce zagranicznej" oraz zażądał przeprosin ze strony posłanki PiS.

- Wkład zbrojny licznej dywizji gen. Maczka w oswobodzeniu Francji jest powszechnie znany. Wypadałoby więc, aby przedstawiciele Polski brali udział w uroczystościach w Normandii. Ale Francuzi ewidentnie przyjęli ograniczoną formułę obchodów - powiedział rzecznik MON-u, Piotr Paszkowski po ogłoszeniu decyzji.

Źródło: Radio ZET

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

joker7401
  • joker7401
  • 30.01.2011 19:42

A Ziobro Kaminski kKaczynski to Pedaly A

Komentarz został ukrytyrozwiń

Porażająca kultura wypowiedzi pana Brudzińskiego. Drżyj Europo !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.