Facebook Google+ Twitter

Joachim Brudziński: Solidarna Polska pomaga Donaldowi Tuskowi

Joachim Brudziński bardzo krytycznie ocenił działalność polityczną Solidarnej Polski. W jego ocenie SP szkodzi PiS i tym samym pomaga Tuskowi. Brudziński nazwał, ponadto Kurskiego "zimną, wyrachowaną, rybą".

Po tym, jak politycy Solidarnej Polski powszechnie twierdzili, iż 10 kwietnia Jarosław Kaczyński rozpocznie swoją kampanię prezydencką, politycy PiS bardzo krytycznie wypowiadają się na, temat swoich byłych kolegów.

Adam Hofman mówił u Tomasza Lisa, że partia Ziobry nie jest żadną opozycją. Brudziński, u Bogdana Rymanowskiego zasugerował, że Solidarna Polska pomaga Donaldowi Tuskowi, a Putin w prawie wraku tupolewa traktuje go jak pętaka. Zdaniem polityka PiS, Tusk myślał, że jeśli całkowicie podporządkuje się Putinowi, to ten doceni jego trud. Okazuje się, że jest wręcz odwrotnie, a rosyjski polityk upokarza teraz polskiego premiera: "Rosjanie nie lubią, ludzi słabych" - mówił Brudziński.

Podpisał się również pod słowami, swojego kolegi partyjnego, Zbigniewa Girzyńskiego, że Tusk to kolaborant i zdrajca.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

Izkarioza
  • Izkarioza
  • 17.04.2012 23:19

Putin tak się zaprzyjaźnił z Tuskiem, że z radości w Smoleńsku tak klepał Tuska po garbie, że mu z ubrania wszystkie roztocze wytrzepał a cherlak nosem o bagno się podpierał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mar
  • Mar
  • 17.04.2012 22:42

CHCĘ PRAWDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA TE SŁOWA ,,CHCĘ PRAWDY I KOCHAM POLSKĘ'' ,JUŻ BĘDĘ OSKARŻONY ŻE JESTEM PISOWCEM JESTEM CIEMNY GŁUPI I JESZCZE TAM COŚ NIE WIEM HAHAHA

Komentarz został ukrytyrozwiń
leon Alot
  • leon Alot
  • 17.04.2012 22:37

Szanowny Panie Joachimie Brudziński CZY BEDZIE PAN SŁUŻYĆ WIERNIE PREZESOWI TO I TAK PAN NIE OTRZYMA NAMASZCZENIA I PRZYDZIAŁU STANOWISKA PREZESA PIS a może się założymy co Panie omc Prezesie

Komentarz został ukrytyrozwiń
BrawoKurski
  • BrawoKurski
  • 17.04.2012 22:26

Przydup.s Kaczora, Brudziński jest beznadziejnym politykiem - kim on jest? Takiego typa w polityce to nie ma. Tragedia Brudziński-KAczyński

Komentarz został ukrytyrozwiń
5555
  • 5555
  • 17.04.2012 22:16

ROSJANIE LUBIĄ KACZYŃSKIEGO, BRUDZIŃSKIEGO, HOFFMANA, BŁASZCZAKA I CAŁĄ HOŁOTĘ PiS. PUTIN SZCZEGÓLNIE ICH KOCHA, BO SĄ NA JEGO PASKU, ROBIĄ TO NA CZYM MU NAJBARDZIEJ ZALEŻY. A CO ONI ROBIĄ? DZIELĄ POLAKÓW, SKŁÓCAJĄ NARÓD, KTÓREGO ROSJANIE OD WIEKÓW NIE LUBIĄ. SILNA POLSKA TO PRZEKLEŃSTWO ROSJI. JEŻELI KACZYŃSKI TEGO NIE WIDZI TO ALBO JEST ŚLEPY, ZAŚLEPIONY NIENAWIŚCIĄ DO PO I TUSKA, ALBO JEST KOLABORANTEM ROSJI PUTINOWSKIEJ. KACZYŃSKI JEST ZDRAJCĄ I TARGOWICZANINEM!!!!!! ZA WSZELKĄ CENĘ PRAGNIE OSŁABIĆ POLSKĘ WYSŁUGUJĄC SIĘ ROSJANOM. PRZEJRZYJCIE POLACY NA OCZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

Komentarz został ukrytyrozwiń
BOLO
  • BOLO
  • 17.04.2012 20:50

Komuniści plus liberałowie = LIBERTYNI, ci ludzie będą wszędzie i ze wszystkimi, dla nich ważna jest tylko kasa , są zdolni sprzedać własną matkę .

Komentarz został ukrytyrozwiń
zdrowy
  • zdrowy
  • 17.04.2012 20:43

Jo ,jo ,achim.od kiedy schudł jeszcze bardziej podobny do szczura jak wszyscy pieniacze i szczekacze .6:0 .Macie jak w banku 7:0.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tuna
  • tuna
  • 17.04.2012 20:35

Achim ! sledzie,szprotki sortowac a nie pitolic farmazony,dorszu panierowany kartoflami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
prawdziwypatriota
  • prawdziwypatriota
  • 17.04.2012 20:18

KRWWWWWIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
PolaK
  • PolaK
  • 17.04.2012 20:18

Czy byłbys w stanie zabić POLAKÓW dla utrzymania sie przy KORYCIE.
POWCY wszystko mogą zrobić,te pojebusy są zdolne do wszystkiego.