Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10738 miejsce

Joanna Bensz nowym Dyrektorem Zarządzającym w CH2M HILL Polska

Joanna Bensz objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego aby kontynuować rozwój CH2M HILL Polska w regionie Europa. Wcześniej zatrudniona była PM Group, a od 10 lat prowadziła AmCham we Wrocławiu, a od 12 r. jest członkiem zarządu w PL.

Joanna Bensz / Fot. JBJoanna Bensz od ponad 16 lat związana jest z sektorem usług projektowych, zarządzania projektami oraz doradztwa w lokalizacji inwestycji. Przez ostatnie lata odpowiedzialna była za rozwój biznesu w sektorze spożywczym, FMCG, farmaceutycznym, urządzeń medycznych oraz zaawansowanych technologii. Na początku maja objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego w CH2M HILL Polska.

Od dłuższego czasu byłam pod wrażeniem wartości panujących w CH2M HILL i dywersyfikacji działalności. Nasi eksperci w Polsce świadczą szerokie portfolio usług poczynając od studiów wykonalności modernizacji linii kolejowych, przez dokumentację techniczną i nadzór autorski nad budową nowego mostu w Kamieniu – mówi Joanna Bensz, dyrektor zarządzający CH2M HILL Polska. Nasza firma realizuje projekty budowy oraz modernizacji fabryk dla klientów w Polsce i zagranicą, raporty oddziaływania inwestycji na środowisko oraz nadzory techniczne nad pracami ochrony przeciwpowodziowej np. dla miasta Wrocławia.

CH2M HILL jest światowym liderem w zakresie doradztwa technicznego, projektowania oraz zarządzania projektami i programami inwestycyjnymi. Specjalizujemy się w projektach zaawansowanych technologicznie, kompleksowych oraz wielozadaniowych.
Obroty globalne firmy wynoszą 6.6 mld USD (2013 r.) zaś liczba pracowników na świecie to blisko 26.000. Projekty CH2M HILL koncentrują się wokół obiektów przemysłowych, infrastruktury transportu, inżynierii środowiska, inżynierii wodno-ściekowej, szeroko pojętej energetyki dla klientów sektora publicznego i prywatnego.

Widzę ogromny potencjał rozwoju firmy w Polsce, nie tylko w sektorze transportu, inżynierii środowiska czy sektorze przemysłowym, ale także kilku innych. Firma prowadzi również działalność w zakresie realizacji usług wspólnych dla innych biur międzynarodowych zarówno w zakresie księgowości, zakupów jak i prac projektowych. Polska stanowi strategiczny rynek dla CH2M HILL i wierzę, że tempo rozwoju w najbliższych latach utrzyma się co najmniej na obecnym poziomie a firma coraz mocniej zaznaczy swoją obecność na rynku lokalnym – dodaje Bensz.

W Europie zatrudnionych jest ponad 3 500 pracowników zaś w Polsce ponad 320 w biurach w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu. CH2M HILL obecne jest na rynku polskim od wczesnych lat 90-tych. CH2M HILL jest (poprzez spółkę zależną Halcrow) jednym z założycieli i aktywnych działaczy Związku Pracodawców Branży Usług Inżynierskich (ZPBUI).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.