Facebook Google+ Twitter

Joanna Kaczor- Swoją postawą na boisku będziemy wspierać fundacje

Już jutro w katowickim Spodku odbędzie się II Memoriał siatkarski im. Agaty Mróz- Olszewskiej. W turnieju towarzyskim kobiet, wystąpią reprezentacje m.in Polski, Czech, Serbii oraz Chorwacji. Poniżej relacja z konferencji prasowej.

W czwartek, 16 września, w sali konferencyjnej katowickiego Spodka, odbyła się konferencja Konferencja prasowa / Fot. Paweł Kiliańskiprasowa z udziałem trenerów oraz kapitanek drużyn, biorących udział w II Memoriale im. Agaty Mróz- Olszewskiej oraz władz miasta i PZPS.

- Ciesze się, że po raz drugi katowicki Spodek gości ten wspaniały turniej siatkarski. Impreza ma na celu wspieranie krwiodawstwa i transplantacji, a nasze miasto patronuje temu szczytnemu celowi. II
memoriał im. Agaty Mróz- Olszewskiej zapowiada się na wspaniałe wydarzenie-powiedziała vice-prezydent miasta, Krystyna Siejna.

- Dziękuje włodarzom miasta oraz Województwa Śląskiego, ze organizują ten wspaniały turniej. Jest to inicjatywa godna naśladowania i miejmy nadzieje, że co roku ten memoriał będzie organizowany. My, jako Polski Związek Piłki Siatkowej będziemy starali się pomagać w tworzeniu Katowicki Spodek po raz drugi będzie gościł Memoriał im. Agaty Mróz / Fot. Paweł Kiliańskitego turnieju- powiedział Jacek Kasprzyk.

W drugiej części popularnej "konfy", do głosu zostały dopuszczone kapitanki wszystkich reprezentacji oraz trenerzy. - Jesteśmy szczęśliwi, że możemy wystąpić w tym turnieju. Mecze będą stały na wysokim poziomie, bo reprezentacja Polski, Czech i Serbii to wymagający przeciwnicy. Mogę zapewnić, że w naszą grę włożymy całe serce- powiedziała Maja Poljak, kapitan reprezentacji Chorwacji.

-Bardzo dobrze czujemy się w Polsce i lubimy grac dla tej wspaniałej publiczności. Postaramy się jak najlepiej zaprezentować się w tym turnieju, żeby nas wszyscy wspominali- powiedziała pani kapitan reprezentacji naszych południowych sąsiadów.Konferencja prasowa. Na zdjeciu m.in Joanna Kaczor / Fot. Paweł Kiliański

-Przede wszystkim chciałabym serdecznie podziękować organizatorom, za stworzenie tej niezwykłej imprezy. Swoja postawą na boisku będziemy wspierać fundację- powiedziała kapitan naszej reprezentacji, Joanna Kaczor.

-Lubimy grać w Polsce i zawsze tu z chęcią wracamy. Jesteśmy obecnie w trakcie przygotowań do Mistrzostw Świata, dlatego będziemy starali się zagrać jak najlepiej- powiedział trener reprezentacji Serbii.

Bilety na turniej można nabywać w kasach katowickiego Spodka. Ceny wejściówek zaczynają się już od 25 złotych.

PROGRAM II MEMORIAŁU AGATY MRÓZ-OLSZEWSKIEJ:

Piątek - 17 września
godz. 16.00
Rozpoczęcie Memoriału - Koncert Zespołu Feel
godz. 18.00
Mecz : Chorwacja - Serbia
godz. 20.30
Mecz : Polska - Czechy

Sobota - 18 września
godz. 13.00
Występ kabaretu „RAK”
godz. 14.45
Mecz : Polska - Chorwacja
godz. 17.30
Mecz : Serbia - Czechy

Niedziela - 19 września
godz. 13.00
Występ podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”
godz. 14.45
Mecz : Polska - Serbia
godz. 17.30
II mecz Mecz : Czechy - Chorwacja
godz. 20.00
Zakończenie Memoriału - Występ Zespołu Pieśni i Tańca „ŚLĄSK”

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.