Facebook Google+ Twitter

Joanna Kołaczkowska & Blues Flowers

Historia epizodycznej współpracy Joanny Kołaczkowskiej z zespołem Blues Flowers.

Joasię Kołaczkowską poznałem 10 stycznia 2005 roku, w klubie Harenda w Warszawie, podczas jednej z imprez z serii: Kabaretowa Scena Trójki. Koncertował tam wtedy kabaret HRABI, a po nim wystąpił zespół Blues Flowers.

Asia śpiewała wtedy z nami gościnnie chórki w piosence pt. "Spoko Wodza", a w towarzyskich rozmowach kuluarowych wyraziła chęć i gotowość, uczestnictwa w jakimś naszym projekcie fonograficznym.

12 października 2007 r. Asia pojawiła się na nasze zaproszenie w studiu Radia Merkury w Poznaniu, gdzie wzięła udział w nagraniu, śpiewając w napisanej przeze mnie specjalnie na tę okazję piosence podtytułem "Blues o Zenonie L."

Nagranie znalazło się na naszej płycie pt. "Smacznego!"Trzeba dodać, że pomysł na taki tytuł tej płyty podsunęła nam właśnie Asia Kołaczkowska, a myśmy jej usłuchali, ponieważ miała absolutną rację!

27 września 2008 r. podczas benefisu 15-lecia zespołu Blues Flowers urządzonego w Domu Polskim w Zakrzewie, gościliśmy na scenie Asię, wraz z całym kabaretem HRABI. Z zespołem Blues Flowers, zaśpiewała "Blues o Zenonie L.", a z kabaretem HRABI - a capella - "Trabant blues". Ponadto wraz z całym kabaretem HRABI udzielała się w chórkach podczas utworów granych przez zespół Blues Flowers, a także w różnych innych sytuacjach scenicznych
- nie zawsze muzycznych!

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.