Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27644 miejsce

Joanna Senyszyn odejdzie z SLD i wstąpi do Ruchu Palikota?

Jak podaje "Polska The Times", jeśli Senyszyn nie uda objąć stanowiska szefa SLD, przejdzie do Ruchu Palikota.

 / Fot. Jarosław Kruk, licencja CC 3.010 grudnia ma odbyć się konwencja Sojuszu, na której zostanie wybrany nowy przewodniczący partii. Swoje kandydatury zgłosili: europosłanka Joanna Senyszyn, były wiceszef Sojuszu Artur Hebda oraz poseł Marek Balt.

Rozmówca "Polski The Times" kreśli następujący scenariusz: „Wszyscy wiemy, że spektakularnie przegra, a wtedy z hukiem wyjdzie z SLD i przejdzie do Ruchu Palikota. A wytłumaczy to tak, że jeśli nie wygrała walki o stołek szefa, to Sojusz pójdzie w złym kierunku, a dla niej najważniejsza jest lewica. I aby tę wybronić, musi przejść do partii, która walczy o jej ideały".

Czytaj także: Palikot dla W24 o "waflach Tuska", Kaczyńskim, Nergalu i Kaliszu

Półki co, oficjalnie Joanna Senyszyn pozostaje w Sojuszu. Wydaje się jednak, że walka między SLD a Ruchem Palikota zaczęła się na dobre, a nam pozostaje czekać i obserwować jakie będą kolejne decyzje europosłanki.



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

MAGDA BOS
  • MAGDA BOS
  • 02.12.2011 23:42

ok

Komentarz został ukrytyrozwiń
MAGDA BOS
  • MAGDA BOS
  • 02.12.2011 23:39

jAŚKA,tylko nie daj "dupy"-wierzę w Ciebie.Pozdrawiam cieplutko z Teneryfy !!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 02.12.2011 21:45

w sld madry polityk nie ma co szukac.ta partia juz nie istnieje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 02.12.2011 19:27

Wreszcie znalazła swoje miejsce w kociarni,a może małpiarni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
old hand
  • old hand
  • 02.12.2011 18:01

Panie Piotrze !Wegług mnie ani pana ani mnie sprawa nienarodzonych dzieci nie dotyczy.Ani ja ani pan rodzic nie będziemy!A co do pani Senyszyn -dobrze,Ze przechodzi do RPP.SLD już się wypaliL!

Komentarz został ukrytyrozwiń

old hand. trzeba jeszcze trochę czasu, zanim to zrozumiesz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
old hand
  • old hand
  • 02.12.2011 17:04

znowu jakiś moher zaczyna od nienarodzonych dzieci,dobrze,że RPP i pani Senyszyn zajmują się narodzonymi dziecmi,których nie ma kto wychować,przytulić. Dzieci,które są niejednokrotnie"rodzone" dla kasy!Dzieci niedożywione,zaniedbane,niekochane!Zajmijcie się tymi ,które żyją a nie plemnikami

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek z Krakowa
  • Marek z Krakowa
  • 02.12.2011 16:45

Zostań Joasiu. Będzie smutno bez Ciebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
steff
  • steff
  • 02.12.2011 16:42

Jeżeli takie ma rzeczywiście plany, to powinna już przejść do Palikota, nie czekać, bo przegra tu i tam. Sądzę jednak, że ktoś w ten sposób chce ją spalić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MK
  • MK
  • 02.12.2011 16:17

Ta Pani wstąpi niedługo do piekieł ; a przywita ją sam Mefisto.