Facebook Google+ Twitter

JOBBING - Akademickie Targi Pracy

Pierwszego marca w Pałacu Kultury i Nauki już po raz czwarty odbędą się Akademickie Targi Pracy. W ciągu czterech lat targi te stały się największą międzyuczelnianą imprezą w Polsce. Nie wiesz jak poruszać się po rynku ofert? Zapraszam na targi.

Studentko, Studencie, Absolwentko Absolwencie. Nie pukaj, wchodź śmiało.
Akademickie targi pracy dają nam niesamowite możliwości rozwoju, ale co najważniejsze - kontaktu. materiały prasowe targów. / Fot. http://www.jobbing.org.pl/uploads/loga/jobbing/jobbing.jpgMożemy przeglądać oferty wystawców, dowiedzieć się co nam mogą zaproponować i co najważniejsze znaleźć pracę odpowiadającą nie tylko naszym kwalifikacjom, ale i potrzebom życiowym.

W pracy spędzamy 1/3 naszego życia. Dobrze jest o tym pamiętać w momencie podpisywania umowy.

Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie wystawców. Centrum Badań kosmicznych PAN, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej to chyba najbardziej "kosmiczni" wystawcy, ale nie zabraknie też i tych, z którymi obcujemy na co dzień: Carrefour Polska, Citi Handlowy czy Coffee Heaven.

Tak było w roku 2009.

Co przyniesie nowy rok i czwarta odsłona? Dowiecie się odwiedzając targi 1 marca od godziny 10 w Pałacu Kultury i Nauki.

Patronat honorowy nad targami objęła Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz - Waltz. Patronat medialny: kariera.com, Universum, Nowoczesna Firma, Golden Line, hrk.pl, pracuj.pl, radio eska oraz TVN Warszawa.

Targi pracy oczami warszawskich studentów”

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Przydatne informacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.