Facebook Google+ Twitter

Jodłowiec w Legii do 2018 roku!

Tomasz Jodłowiec przedłużył kontrakt z Legią Warszawa. Pomocnik związał się z klubem umową do końca czerwca 2018 roku.

 / Fot. MarcelMMSTomasz Jodłowiec gra w Legii Warszawa od 2013 roku i od razu odniósł z tym klubem sukcesy. Zdobył tytuł mistrza Polski oraz krajowy Puchar. Od samego początku pomocnik był bardzo mocnym punktem stołecznej drużyny - zarówno Jan Urban, potem Henning Berg, jak i teraz Stanisław Czerczesow stawiają na Jodłowca. Dobra praca w klubie się opłaciła - piłkarz został zauważony przez selekcjonera naszej piłkarskiej reprezentacji - Adama Nawałkę i regularnie zostaje powołania na mecze biało-czerwonych.

Dla Legii Jodłowiec zagrał aż 142 meczy, a goli zdobył 17. W barwach stołecznej drużyny "Jodła" wraz z kolegami osiągał sukcesy - między innymi dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski oraz sięgnął po Puchar kraju.

"Naprawdę dobrze się czuję w Warszawie, chce mi się grać dla tego klubu i dawać z siebie wszystko. Skupiamy się na mistrzostwie Polski, ale wiadomo, że po cichu gdzieś tam jakieś myśli o grze w Lidze Mistrzów są" - powiedział Jodłowski po podpisaniu nowej umowy z warszawskim klubem, która obowiązuje do czerwca 2018 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.