Facebook Google+ Twitter

Joe Cocker we Wrocławiu jeszcze w tym roku

6 października w Hali Stulecia we Wrocławiu wystąpi jeden z najpopularniejszym artystów na świecie - Joe Cocker.

Joe Cocker / Fot. Wikipedia (http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:JoeCocker03.jpg&filetimestamp=20090209014531)Do Polski artysta zawita w ramach trasy promującej nowy album "Hard Knocks", który wydany zostanie w październiku nakładem Sony Music. Specjalnie dla fanów zgromadzonych na koncertach, które odbędą się w ramach Hard Knocks Tour, czekają nie tylko piosenki z nowej płyty, ale także przygotowana przez Cockera niespodzianka.

- W moim repertuarze jest kilka dobrych piosenek, które jednak nie były wykonywane podczas koncertów. Oczywiście zawsze gramy "You Can Leave Your Hat On" oraz "Unchain My Heart", ale tym razem chciałbym, aby w trakcie koncertu pojawiły się fragmenty starych piosenek, takich jak "Simple Things" oraz "Tonight" - mówi Cocker dla Eventim.

Joe Cocker urodził się w Sheffield w Anglii 20 maja 1944. Jest obecny na scenie muzycznej od ponad 40 lat. Karierę rozpoczynał w wieku 15 lat w zespole The Avengers pod pseudonim scenicznym Vance Arnold. Później śpiewał w innych zespołach: Big Blues (1963), The Grease Band (1966). W roku 1969 wystąpił w amerykańskim programie telewizyjnym Ed Sullivan Show. Prasa skupiła się na nim, jako prawdziwym muzycznym objawieniu, a sam Cocker w tym czasie śpiewał już na wszystkich największych festiwalach rockowych, których kulminacyjnym momentem był koncert na Festiwalu Woodstock przed pół milionową publicznością.

Artysta w Polsce pojawi się nie po raz pierwszy. Koncertował w naszym kraju m.in. w 2000 roku, promując album No Ordinary World, w 2002 podczas trasy promującej płytę Respect Yourself, a także w 2007 kiedy wystąpił w kilku polskich miastach.

Bilety do nabycia na stronie eventim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.