Facebook Google+ Twitter

Joe Cocker wystąpi w Warszawie i Poznaniu już w sierpniu

Wydarzenie, które nie może ominąć żadnego fana Joe Cockera. Artysta znany z niezwykłego głosu wystąpi 9 sierpnia w Hali Arena w Poznaniu oraz 10 sierpnia w Sali Kongresowej w Warszawie.

Joe Cocker wystąpi w Warszawie i Poznaniu / Fot. Carl Lender/Wiki / Licencja: GNU Free Documentation LicenseJoe Cocker da w Polsce dwa ekskluzywne koncerty - w Poznaniu i Warszawie. Tym razem nie będą to występy dla kilkunastu tysięcy widzów. Będą to koncerty dla wąskiej grupy fanów.

Podczas koncertu w Sali Kongresowej w Warszawie Joe Cockera będzie mogło posłuchać około 2000 fanów. Natomiast koncert w poznańskiej Hali Arena posłucha 3000 fanów.
Będzie można posłuchać takich przebojów jak "With A Little Help From My Friends”, “You Can Leave Your Hat On” czy "Summer In The City”. Jednak nie będą to oryginalne wykonania. Przeboje zostaną zaprezentowane w specjalnie przygotowanych na tę okazję aranżacjach.

Za bilety na koncert w Warszawie zapłacimy od 130 do 550 zł, a na koncert w Poznaniu będziemy musieli wydać od 200 do 400 zł.

Bilety można już teraz kupić na www.ticketpro.pl, ebilet.pl, www.makroconcert.pl oraz w salonach Empik.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.