Facebook Google+ Twitter

John Grogan - "Złapać życie za ogon"

Nowa książka John'a Grogana "Złapać życie za ogon" dostarcza rozrywki czytelnikom w różnym wieku, pod warunkiem, że kochają psy.

Okładka książki "Złapać życie za ogon" John Grogan / Fot. fot:/okładkaPosiadanie psa lub innego zwierzątka może być dla niektórych bardzo opłacalne. Właśnie o tym przekonał się John Grogan, autor książki "Marley i ja", w której m.in opisał swoje życie z labradorem o imieniu Marley. Książka stała się bestsellerem. Na podstawie tej książki nakręcono film, po premierze którego Grogan nawet żartował, że pies zapewnił byt całej jego rodzinie.

W czerwcu br. John Grogan wydał kolejną książkę "Złapać życie za ogon". To zbiór różnych historii, nie tylko o zwierzętach. Autor opisuje zwyczajne życie z niezwykłą lekkością i poczuciem humoru. Pisze z dystansem o rzeczach z pozoru mniej ważnych, które nadają urok naszemu życiu. Pojawiają się tu historie tak zabawne, jak i smutne.

Codzienność John'a Grogana jest niekiedy "niecodzienna", bowiem jeszcze niewiele osób odwiedza ze swym pupilem psiego terapeutę.

Autor zachwyca się też nowymi metodami wychowawczymi, które postanawia sprawdzić na trójce własnych dzieci. Jakie to metody?.Aby się o tym przekonać warto przeczytać książkę "Złapać życie za ogon".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.