Facebook Google+ Twitter

John Malkovich wystąpi w filmie "Dolina Bogów". Kręcony w Polsce obraz to opowieść o najbogatszym człowieku

"Dolina bogów" to najnowszy film Lecha Majewskiego. Wystąpi w nim John Malkovich. Na ekranie zobaczymy też Josha Hartnetta, Bérénice Marlohe i Keira Dullea.

 / Fot. materiały prasowe"Dolina bogów" to historia najbogatszego człowieka na Ziemi. Taka współczesna baśń dla dorosłych, jak mówi reżyser. Film kręcony będzie po angielsku, a zdjęcia powstaną w Polsce, USA i Włoszech. W Polsce zagrają m.in. Muzeum Śląskie w Katowicach, Sąd Okręgowy w Katowicach, zamek pszczyński oraz pałac Dietla w Sosnowcu. W Muzeum Śląskim ekipa filmowa pozostanie do 3 czerwca.

Tam też odbyła się konferencja prasowa. - Katowice jest miastem najbliższym mojemu sercu. Ono mnie ukształtowało. Obsada filmu jest jak ze snów. Nie wierzyłem, że uda mi się sprowadzić do Katowic takie nazwiska - powiedział Lech Majewski.

John Malkovich: Widziałem "Młyn i krzyż" Lecha Majowskiego i bardzo mi się ten film podobał. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę pracować z takim artystą. Josh Hartnett: Udział w tym filmie to nie tylko ciekawe doświadczenie artystyczne, ale i spotkanie z wielkim człowiekiem, jakim jest Lech Majewski.

(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.