Facebook Google+ Twitter

Joint Venture zagra dla Andrzeja Pawlusia

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-04-17 12:25

W czwartek, 23 kwietnia 2009 r., w warszawskim Klubie Muzycznym „Punkt” odbędzie się koncert charytatywny ukierunkowany na pomoc pochodzącemu z Gliwic Andrzejowi Pawlusiowi. Andrzej znajduje się w trudnej sytuacji finansowej i zdrowotnej.

Na scenie zaprezentują się czołowi wykonawcy polskiej sceny sound system: Joint Venture, Tisztelet, SingleDread Sound, DJ Krzak (Zjednoczenie Sound System) oraz Rootsdrivah (Ba-Lan Soundsystem).

Warszawski koncert jest trzecią imprezą organizowaną w ramach Akcji Charytatywnej „Cała Naprzód”. Celem podstawowym jest zdobycie środków na remont położonego parterowo mieszkania przydzielonego Andrzejowi ze względu na stan zdrowia (paraliż czterokończynowy) przez UM Gliwice. Pod koniec 2008 roku mieszkanie zostało ograbione i zdewastowane przez nieznanych sprawców. W oknach wybito niemal wszystkie szyby, skradziono materiały budowlane (czytaj szerzej: marny.calanaprzod.org).

Organizatorem koncertu jest gliwicka Grupa Nieformalna „Cała Naprzód” we współpracy z zabrzańskim Stowarzyszeniem „Guido”.

Czwartek, 23 kwietnia 2009 r.
Warszawski klub muzyczny „Punkt”.
Początek – 21.00.
Cena biletu cegiełki – 12 zł.

Autor: Łukasz Gorczyński
Tekst pierwotnie opublikowany na stronie mmwarszawa.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.