Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8426 miejsce

Jolanta Chełmińska odwiedziła Kutno

Wojewoda łódzki, Jolanta Chełmińska w poniedziałek przyjechała specjalnie do Kutna. Celem odwiedzin było odznaczenie złotym medalem Czesława Bazeli za długoletnią służbę. Bazela jest najdłużej zatrudnionym pracownikiem firmy Schomburg Polska Sp. z o.o. Na uroczystości nie zabrakło również władz miasta Kutno.

Wręczenie kwiatów Czesławowi Bazeli / Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta KutnoW siedzibie firmy Schomburg Polska, wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska odznaczyła złotym medalem Pana Czesława Bazelę za długoletnią pracę. Gratulację złożyli pracownicy firmy, a także zastępcy prezydenta miasta, Jacek Boczkaja oraz Zbigniew Wdowiak. Bazela pracuje w firmie od początku jej powstania, czyli od 1993 roku. Jest także jednym z założycieli spółki oraz jednym z autorów jej sukcesu na polskim rynku.

Jolanta Chełmińska odznacza dyrektora Bazelę medalem.  / Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta KutnoCzesław Bazela współpracuje m.in. z przedstawicielami nauk z zakresu budownictwa na Politechnice Wrocławskiej, Politechnice Warszawskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i na Politechnice Poznańskiej. Bazela napisał wiele prac naukowych i skryptów z zakresu rekonstrukcji żelbetu i hydroizolacji. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, w tym honorowego Medalu Pamiątkowego Polskiej Akademii Nauk - Oddział w Poznaniu, przyznanego za zasługi w dziedzinie rewitalizacji zabytków polskiego dziedzictwa kulturowego.

Po uroczystościach w kutnowskiej firmie związanych z odznaczeniem Czesława Bazela, Jolanta Chełmińska i zaproszeni goście zostali oprowadzeni po firmie, równocześnie zapoznali się ze specyfiką produkcji zakładu.
Warte podkreślenia jest, iż zakład jest w tej chwili rozbudowywany, a związane jest to z sukcesem jaki osiągnęła spółka w Polsce.

W poniedziałek miasto Kutno odwiedziła Jolanta Chełmińska / Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta KutnoNastępnie wojewoda łódzki, Jolanta Chełmińska została oprowadzona przez zastępców prezydenta po kutnowskiej dzielnicy przemysłowej, czyli m.in zwiedziła ŁSSE - Podstrefę Kutno. Chełmińska dowiedziała się o zamiarach władz Kutna związanych z rozbudową infrastruktury technicznej w przemysłowej części miasta.

Zastępca prezydenta Kutna, Jacek Boczkaja zapowiedział, że kutnowska dzielnica przemysłowa będzie jedną z najlepiej skomunikowanych w kraju. Władze miasta mają zamiar przebudować ulicę Wschodnią do drogi Kutno - Łódź.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.