Facebook Google+ Twitter

Jolanta Kwaśniewska reklamuje preparat na przeziębienie. Video

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-10-06 05:20

Była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska wystąpiła w reklamie suplementu diety o nazwie Rutinacea Max. Kampania ruszyła 5 października i obejmuje telewizję, radio oraz prasę. Spoty zostaną wyemitowane w większości stacji telewizyjnych.

print screen / Fot. youtube.comW klipie, utrzymanym w jesiennym klimacie, Jolanta Kwaśniewska spaceruje po parku z psem. Mówi, że tak jak wszyscy, jest narażona na infekcje w okresie grypy i przeziębienia i wskazuje, że aby im zapobiec, wybrała Rutinaceę Max. "Jest lepsza, bo ma podwójną dawkę", podkreśla. Na końcu 30-sekundowego klipu, Kwaśniewska przekonuje, iż po zażyciu preparatu "odczuwa wyraźną różnicę" oraz poleca preparat.


Politycy w reklamach: Palikot w reklamie piwa, Kalisz słodyczy, a Kaczyński?
print screen / Fot. youtube.com
Kampania reklamowa została przygotowana przez firmę Aflofarm, producenta preparatu, która odpowiada również za jej kreację i strategię. Media na potrzeby kampanii zaplanował i kupił dom mediowy PanMedia Western wraz z Aflofarmem.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 06.10.2011 14:00

Pani Barbaro, właśnie stąd ten niesmak, ponieważ - tak jak zauważył Pan Tomek - brano ją pod uwagę w rankingach jako przyszłego prezydenta. I, nie powiem, lepiej by się prezentowała niż Komorowski, np. wczoraj w Kropce nad i.

Poza tym, nie ma takiego czegoś jak efekt "podwójnej dawki". Składa się to na efekt placebo, czyli jedynie potęgowanie efektu. Kwaśniewska podkreślając, że preparat "jest lepszy, bo ma podwójną dawkę" wprowadza odbiorców w błąd. Moim zdaniem, tym powinna się zająć Rada Reklamy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie rozumiem dlaczego niesmak? dlaczego jakieś pretensje do P. Jolanty K. ex prezydentowej.
Gdyby reklamowała prezerwatywy, albo stringi, albo albo rajstopy pusch up.
lub jakieś świństwa, to ten niesmak można by gdzieś poszukać, ale lekarstwo ?
Jasne, ktoś powie nie ma smacznych lekarstw, ale po nich czujemy się lepiej.

A z innej "beczki" ładnie wygląda Pani Jolanta. nie wiem retusz czy lifting,
ale rezultat jest śliczny. Gratuluję... świetna sylwetka i uroda! Niech wszystkich skręca, jak z niej laska i jeszcze " w tym wieku" swoją urodą na reklamie zarabia...
Brawo!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.10.2011 13:23

Panie Robercie, Prezydentowa uczyła polki, jak jeść bezę. Jej program spadł tej jesieni z ramówki stacji, więc musiała utrzymać poziom życia. Ale przyznam - obejrzałem tę reklamę z pewnym niesmakiem. "Odczuwam wyraźną różnicę" po połknięciu jednej tabletki, naprawdę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żałosne. Ona była kiedyś wymieniana jako kandydatka na prezydenta :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Łukaszu jak mówili starożytni '' pecunia non olet''. Wałęsa nie dał się kiedyś ogolić bodaj za 1 milion $. Teraz by się zastanowił, skoro wyrocznia dobrego smaku się skusiła na reklamę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 06.10.2011 09:02

Nie dziwmy się pani Jolancie że chce zarobić całkiem sporą sumkę. Ma na utrzymaniu Olka a ten za kołnierz nie wylewa, więc kosztuje nie mało. A że pani Jola przy okazji przewietrzy sobie krocze, chodząc to tu, to tam - też nic złego nie widzę. W końcu ruch to zdrowie. Wszystkim polecam spacery. Narodzie ! na spacer zap...j !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co tym złego, że reklamuję .?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.