Facebook Google+ Twitter

Jon Snow reklamuje szósty sezon "Gry o Tron". Lord Dowódca pojawi się w kolejnych odcinkach?

Telewizja HBO ujawniła na Twitterze, że nowy sezon "Gry o Tron" rozpocznie się w kwietniu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby na załączonym obrazku nie pojawił się Jon Snow.

 / Fot. HBOTelewizja HBO ujawniła na Twitterze, że szósty sezon "Gry o Tron" rozpocznie się w kwietniu. Widzowie spodziewali się takiego obrotu sprawy, dlatego wiadomość nie jest sensacyjna.

Sytuacja znacząco się zmienia, gdy dodamy do tej układnki fakt, że na plakacie obwieszczającym miesiąc premiery pojawia się postać, której być na niej nie powinno. Jest to oczywiście Jon Snow, bohater odgrywany przez Kita Haringtona i zabity w piątym sezonie przez współbraci z Nocnej Straży.

Zarówno George R.R. Martin, jak i twórcy serialu zarzekali się, że Jon Snow nie żyje. W domyśle więc nie powinniśmy go zobaczyć w kolejnym sezonie.

Oczywiście należy pamiętać, że marketingowcy doskonale wiedzą, jak podgrzać atmosferę przed premierą kolejnego sezonu i obecność Snowa w materiałach reklamujących szósty sezon może nic nie znaczyć. Tak czy siak uśmiercenie Lorda Dowódcy wywołało nie tylko rozpacz fanów serialu, ale zaowocowało też wysypem teorii spiskowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.