Facebook Google+ Twitter

Jonathan Davis z KoRna ponownie w Polsce!

Tym razem jednak podczas solowej trasy „Alone I Play”. Ledwo zdążyły opaść emocje po koncercie KoRna, a tu wokalista tego popularnego zespołu znów przybędzie do Warszawy. Tym razem zagra w klubie studenckim „Stodoła”.

Zdjęcie plakatu promującego trasę. / Fot. Patrycja CychnerPodczas akustycznego koncertu usłyszymy m.in. niektóre hity KoRna, własne kompozycje Davisa, covery, jak i piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Królowa Potępionych”. Wybierając się na koncert możemy szykować się na takie piosenki, jak: „Alone I Break”, „Hushabye” „Hold On”, „Forsaken”, „Slept So Long” czy „Trash”.

Z piosenkarzem na scenie pojawią się Shane Gibson (gitara), Miles Mosler (bass), Shenkar (skrzypce), Michael Jochum (perkusja) i Zac Baird (klawisze).

Będzie to nietypowy koncert, ponieważ piosenki usłyszymy w aranżacji akustycznej. Brzmieć będą zupełnie inaczej niż jesteśmy do nich przyzwyczajeni słuchając płyt KoRna. Dlaczego warto iść? Koncert zapowiada się ciekawie ze względu na styl w jakim będą zaprezentowane utwory. Wcześniej mogliśmy usłyszeć KoRna akustycznie jedyniena płycie MTV Unplugged. Tym razem Jonathan Davis wystąpi z innymi muzykami i innymi piosenkami. Będzie to też na pewno niepowtarzalne wydarzenie - nie wiadomo czy wokalista zdecyduje się na kolejną taką trasę.

Koncert KoRn na warszawskim Torwarze. / Fot. Patrycja CychnerKoncert będzie nie lada gratką dla fanów talentu Jonathana Davisa. Jeśli ktoś wciąż zastanawia się czy jechać, można wcześniej przesłuchać CD lub obejrzeć nagranie DVD zarejestrowane podczas koncertu wokalisty w Malibu 10 listopada 2007 roku.

Bilety w cenie 120 zł zakupić można za pośrednictwem strony www.livenation.pl, po 3 marca bilety trafią też do ogólnopolskiej sprzedaży m.in. w sieci Ticket Pro.

Do zobaczenia 20 maja w Warszawie!

Zobacz:
Spot promujący trasę koncertową
"Forsaken" - fragment koncertu "Alone I Play"
"Hey Daddy" - film z płyty DVD
Przeczytaj też:
KoRn na warszawskim Torwarze!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 17.05.2008 10:19

Trzy :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

dwa :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

hehe dwie osoby napisały, że plus a jest jeden ;P;P;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzeba będzie się wybrać :) Plus

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plusik

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.