Facebook Google+ Twitter

Jordanów. Niezabezpieczona studzienka kanalizacyjna jak pułapka

Niezabezpieczona studzienka kanalizacyjna bez pokrywy to poważne zagrożenie nie tylko dla kierowców, ale także dla pieszych. O pułapce poinformowała czytelniczka, która na terenie stacji PKP w Jordanowie wpadła w taką studzienkę.

Zdjęcie nadesłane MMS-em przez poszkodowanych pokazuje rozmiar dziury. Samochód osiadł na podwoziu. / Fot.  MMS czytelnika19 czerwca otrzymałem informację o niebezpieczeństwie, jakie czai się na terenie stacji PKP w miejscowości Jordanów. Z opisu sytuacji wynikało, że zagrożenie stanowi niezabezpieczona studzienka kanalizacyjna bez pokrywy. Na podstawie przesłanych zdjęć i rozmowy telefonicznej z pokrzywdzoną, okazało się, że zagrożenie jest bardzo poważne.


Na zdjęciu widać drewnianą listwę długości ok 1 metra, która posłużyła do pomiaru głębokości. / Fot.  MMS czytelnikaPomiar głębokości. Woda to ok 70 cm, głębiej jest jeszcze gruba warstwa mułu. / Fot. MMS czytelnika Jak widać na zamieszczonych zdjęciach, wyrwa jest bardzo głęboka. Po opadach deszczu zalegająca woda zasłania to niebezpieczne miejsce.

Kobieta, która stała się ofiarą niezabezpieczonej studzienki, zawiadomiła Urząd Miasta o zaistniałej sytuacji. Urzędnik przyjął zgłoszenie, obiecując podjęcie działań leżących w jego kompetencji.

Wjazd na teren placu jest otwarty. W oddali wielka kałuża z " niespodzianką". / Fot. Roman PawlikowskiW środę 20 czerwca byłem z aparatem na wskazanej stacji. Mieszkaniec przyległego do placu budynku mieszkalnego poinformował mnie, że dekla na studzience nie ma już od dawna i niejedno auto pomagał wyciągać. Jak twierdzi, najbardziej boi się o dzieci, które czasami wjeżdżają rowerami na plac.

Plac nie jest w żaden sposób oznakowany jako teren prywatny. Nie ma bramy, stróża ani żadnej tablicy informacyjnej. Może wejść i wjechać tam praktycznie każdy i stać się ofiarą czyjegoś zaniedbania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.