Facebook Google+ Twitter

Jorn Lande jesienią w Polsce!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-10-11 14:23

Norweski muzyk zagra dwa koncerty w listopadzie: w Warszawie i we Wrocławiu.

 / Fot. Materiały prasowePo wydaniu ponad trzydziestu albumów z różnymi projektami, Jorn powrócił z nowym albumem pod własnym sztandarem. 1 czerwca tego roku ukazała się płyta "Bring Heavy Rock to the Land" i jest to kawał dobrego, klasycznego hard rocka! Jorn Lande o najnowszej płycie: "Myślę, że ten album jest zbliżony do stylu jaki wypracowałem, ale także bardziej zorientowany na heavy rock niż metal. Płyta nie jest jednolita, przeplatają się na niej różne muzyczne krajobrazy z kategorii rock i metal".

Jorn Lande ma na swoim koncie ponad 2 miliony sprzedanych płyt, a jego silny, charakterystyczny głos oraz doskonałe wyczucie w pisaniu utworów stały się znakiem rozpoznawczym w świecie muzyki. W prasie na temat wokalisty czytamy:"Glos Jorna, jest jednym z najlepszych wokali jakie spotkać można w świecie metalu. Raz usłyszany kompletnie pochłania myśli i przejmuje władzę nad naszymi emocjami. Normą dla albumów Jorna są także genialne gitary, które doskonale komponują się z głosem o sile huraganu".
Jorna Lande pamiętamy także jako frontmana niemieckiego zespołu Masterplan, który odniósł wielki sukces na całym świecie. "The Duke",
"The Gathering" i "Live In America" to tylko kilka z najbardziej znanych albumów wydanych w czasie trzydziestoletniej kariery Jorna. W 2008 roku Lande wziął udział w spektakularnym projekcie "Avantasia" Tobiasa Sammeta u boku miedzy innymi Alice'a Coopera, Erica Singera z grupy Kiss i Rudolpha Schenkera ze Scorpions. Od lat nieprzerwanie trwa pracowity okres w karierze Jorna - oprócz licznych koncertów na całym świecie, wydania DVD "Live In America", oraz kolejnych albumów - Jorn wreszcie zawita do Polski!
 / Fot. Materiały prasowe

Na oba koncerty serdecznie zapraszamy!
Metal Mind Productions

26.11.2012
Warszawa, Progresja
Otwarcie bramek - 19:00
Start - 20:00

Bilety w cenie: 80 zł przedsprzedaż / 100 zł w dniu koncertu

Bilety w sprzedaży od 30.08.2012!

27.11.2012
Wrocław, Od Zmierzchu Do Świtu
Otwarcie bramek - 19:00
Start - 20:00

Informacje o sprzedaży biletów na stronie klubu: http://www.odzmierzchudoswitu.pl/

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


RZ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.