Facebook Google+ Twitter

Josh Groban - i jego genialny album "All That Echoes"

Josh Groban - młody, zdolny i ambitny muzyk powraca po trzech latach przerwy z nowym albumem "All That Echoes", płyta która podbija światowy rynek muzyczny!

Josh Groban - All That Echoes / Fot. Okładka płyty
Amerykańscy krytycy muzyczny oceniają tą płytę jako jedną z najlepiej wykonanych płyt, w całej działalności Josh'a Groban'a. Rytmiczna, melodyjna, no i oczywiście przepiękny głos Josha, sprawiają, że właśnie na takie płyty się czeka.

To już szósta studyjna płyta Josh'a, który podjął współpracę z wybitnymi producentami, m.in z Rob'em Cavallo, który kojarzony jest ze współpracy m.in z Green Day i Dave Matthews Band. Z producentem Walter'em Afanasieff'em, który może się poszczycić pracą z takimi gwiazdami jak z Marią Carey i Michael'em Jackson'em oraz Lester'em Mendez'em znanym producentem Shakiry i Nelly Furtado.


Połączenie takich wybitnych producentów, sprawiło, że album jest połączeniem różnych stylów muzycznych. Słuchać popowe, jazzowe i liryczne brzmienia. Josh nie zapomina również o swoich klasycznych korzeniach.
Do współpracy zaprosił znaną włoską gwiazdę sceny muzycznej Laurę Pausini, z którą w duecie wykonał włoską piosenkę "E Ti Prometerro", oraz laureata Grammy Arturo Sandoval znany trębacz kubański, wykonali wspólnie piosenkę "Un Alma Mas".


Na płycie znajduję się dwanaście utworów, siedem z nich to kompozycje Josh'a, pozostałe pięc to covery znanych wokalistów, jedna z bardziej znanych piosenek to kawałek "I Believe (When I Fall In Love It Will Be Forever), pochodząca z repertuaru Steviego Wondera.
Warto też wspomnieć, że album zawiera również piosenkę "Falling Slowly", tytułową piosenkę z filmu "Once", która została uhonorowana Oscarem w 2008 r.


Pierwszym singlem stała się piosenka "Brave", do której został nakręcony teledysk. Warto zwrócić uwagę na radosne piosenki "Happy In My Heartache" i "Below The Line".


Podsumowując krótko, płyta "All That Echoes", która powinna zawładnąć naszym sercem od pierwszej od ostatniej piosenki. Dla tych którzy szukają wytchnienia i oderwania się od codzienności - polecam tą płytę z pełną świadomością...


Data premiery: 11.03.2013 r.


Josh Groban - All That Echoes


1. Brave
2. False Alarms.
3. Falling Slowly
4. She Moved Through the Fai
5. Below The Line
6. E Ti Prometerro (feat. Laura Pausini)
7. The Moon Is a Harsh Mistress
8. Un Alma Mas (feat. Arturo Sandoval
9. Happy In My Heartache
10. Hollow Talk
11. Sincera
12. I Believe (When I Fall In Love It Will Be Forever)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.