Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31236 miejsce

Jubileusz 20-lecia grupy Trip

Jubileuszowa Gala z okazji 20-lecia grupy Trip obchodzona w hotelu Ossa Congress& Spa.

Właściciele Grupy TRIP. Fot. Wiesław Urbańczyk / Fot. Wiesław UrbańczykTo była impreza godna obchodów 20 urodzin grupy Trip! Uroczysta gala odbyła się w weekend w hotelu Ossa Congress&Spa.

Uroczystość stała się okazją do spotkania przyjaciół, klientów oraz pracowników Grupy. Gościnne progi hotelu Ossa odwiedzili dziennikarze, aktorzy, politycy oraz przedstawiciele świata biznesu – dobrzy znajomi po ponad 20 latach współpracy.Znane osobistości ze świata mediów. Fot. Piotr Żyła / Fot. Piotr Żyła

Galę poprowadził Maciej Dowbor, a wieczór swoimi występami uświetnili m.in. Marcin Wyrostek, Audiofeels, Izabela Kopeć. Najjaśniej świecącą gwiazdą był jednak zespół Zakopower, którego obecność na scenie przypomniała wszystkim o tym, że początki Grupy Trip wiążą się ze stolicą Tatr.

Nie było końca wzruszającym wspomnieniom. Swoje związki z Grupą Trip przypomnieli m.in. prezydent Aleksander Kwaśniewski i Sebastian Karpiel Bułecka, lider zespołu Zakopower, który z Grupą związany jest od samego początku jej istnienia.

- Ossa jest drugim na świecie po Murze Chińskim obiektem widzianym z Księżyca. Kiedy tu się dojeżdża, człowiek jest przekonany, że jest bliżej Waszyngtonu niż jakiegokolwiek innego europejskiego miasta. TRIP jest piękny, ambitny, rozwijający się, nowoczesny i dumny. Liczę, że będzie to trwało nadal – powiedział Aleksander Kwaśniewski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dziękuję za zaproszenie. Impreza była świetna. Pozdrawiam: Piotr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.