Facebook Google+ Twitter

Jubileusz 5-lecia Towarzystwa Charytatywnego "Inicjatywa RP"

Ta pożyteczna organizacja pozarządowa obchodzi 5-lecie swojej działalności. Z okazji jubileuszu odbył się wczoraj w parku im. Adama Mickiewicza w Łodzi wielki piknik, połączony z występami znanych i lubianych artystów łódzkich.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Tomasz Gzell/PAPPiękna pogoda sprawiła, że na imprezę zorganizowaną przez Stowarzyszenie "Inicjatywa" przyszły całymi rodzinami tłumy łodzian. Głównym punktem pikniku był wielki koncert z udziałem artystów estradowych i piosenkarzy. Przed licznie zgromadzoną przed muszlą koncertową publicznością wystąpili, między innymi: Krzysztof Cwynar, Daniela Zabłocka, Jaga Paduch, a także młodzi artyści ze Studia Piosenki "Pro forum" prowadzonego przez Teresę Gajdę-Stokowską.

Jubileuszowy piknik Stowarzyszenia Charytatywnego "Inicjatywa" obfitował także w wiele innych atrakcji, adresowanych do dzieci - chociażby takich jak możliwość przejechania się na konikach szkolonych do hipoterapii. Była też prawdziwa wata cukrowa i pyszne cukierki, którymi publiczność była częstowana przez działaczy Stowarzyszenia. Koncert trwał do zmroku i gdyby nie zapadające nad julianowskim parkiem ciemności - pewnie trwałby do późnych godzin wieczornych. W finale tej świetnie zorganizowanej imprezy plenerowej wystąpiła przecież niekwestionowana ulubienica łodzian - Daniela Zabłocka, która jak mało kto potrafi wzbudzić aplauz swoich wielbicieli.

Stowarzyszeniu Charytatywnemu "Inicjatywa Rozsądnych Polaków" należą się wielkie brawa za pomysł zorganizowania swojego jubileuszu 5-lecia z myślą o tysiącu łodzian, świetnie bawiących się na pikniku w łódzkim parku na Julianowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Oczywiście - Danielu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo czy to jest to stowarzyszenie z Piotrkowskiej 41?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwszy raz słyszę o tym towarzystwie. Brawa dla niego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Anno: Od jakiegoś czasu przyglądam się uważnie tej organizacji i muszę stwierdzić, że robią i to dosyć sporo. Na co dzień zajmują się rozdawaniem żywności osobom ubogim, co widziałam na własne oczy. Są jeszcze inne statutowe, konkretne działania tego stowarzyszenia, ale nie będę się tutaj na ten temat rozpisywać.
Pozdrawiam.
Sławo: Oczywiście, że byłam i zostałam poczęstowana gumą do życia huba buba i wodą mineralną. Acha! Pan Cwynar jest super!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 31.08.2009 11:39

Dziękuję za informację i serdecznie pozdrawiam! Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.