Facebook Google+ Twitter

Jubileusz Wiadomosci24.pl

Trzy lata to dla jednych mało ale dla innych sporo czasu. Z całą pewnością dla rozwoju portalu Wiadomości24.pl to cała epoka.

Prawda jest taka, że Wiadomosci24.pl ewoluowały w bardzo dobrym kierunku. Kiedy sobie przypominam początki tego serwisu, były trudno, ale dzięki rzeszy dziennikarzy obywatelskich mogliśmy być naocznymi świadkami przemian, jakie zaczęły zachodzić. Dziś jesteśmy świadkami dalszej ewolucji.

Pamiętam, kiedy zaczynałem moją przygodę z tym portalem. W sumie chciałem, żeby mieszkańcy naszego kraju zauważyli, że istnieje takie miasto jak Sieradz. Potem popłynęła lawina innych informacji.

Mnie serwis W24 umożliwił wdrożenie się w meandry dziennikarstwa, spojrzenia na świat i otaczające mnie życie i ludzi zupełnie z innego punktu widzenia. Poznałem świetnych ludzi, tu zawiązały się niesamowite przyjaźnie.

Cieszę się, że mamy nową szatę graficzną, że zajmujemy wysoką pozycję w serwisach internetowych, że mamy chyba większą liczbę dziennikarzy niż jakikolwiek serwis informacyjny.
Krótko mówiąc niech portal rozwija się dalej w tym kierunku który zapoczątkował.

Z okazji trzech lat istnienia składam całej redakcji serdeczne życzenia jubileuszowe. Samych sukcesów!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.