Facebook Google+ Twitter

Jubileuszowa Archifiesta w Łodzi

Niecodzienna impreza, połączona z wystawą prac artystycznych, 25 listopada zagości już po raz piąty w Łodzi.

 / Fot. ArchifiestaWszystko zaczęło się zupełnie niewinnie, bo od niewielkiego wernisażu zorganizowanego w 2005 roku przez jednego z łódzkich studentów architektury – Piotra Pieronia. Impreza otrzymała nazwę „Archifiesta” i zagościła w Łodzi na stałe.

Założenia ideowe pozostają niezmienne - jest to impreza o charakterze niekomercyjnym, organizowana przez studentów, dla studentów - informują organizatorzy. O wysokiej randze imprezy świadczy chociażby to, że w tym roku została ona objęta patronatem Rektora Politechniki Łódzkiej Wojciecha Wolfa.

Impreza rozpocznie się wernisażem prac plenerowych studentów drugiego roku architektury, o godzinie 18, w sali widowiskowej PŁ. Z 60 prac, które zostaną wystawione, uczestnicy zabawy będą mogli wybrać dziesięć najlepszych. Każdy dostanie „archifiestowy ołówek i karteczkę do głosowania. Konkurs będzie trwał pół godziny, a oczekiwanie na wyniki umili zespół Walking Jazz Band który zagra o 18.30. Część odbywająca się na terenie politechniki zakończy się poczęstunkiem.

O 20.30 w klubie Futurysta rozpocznie się koncert zespołu Public Relations oraz występ solisty Krzysztofa Jankowskiego. Zabawa odbywa się pod hasłem „KICZ”, a znakiem rozpoznawczym mają być tandetne, czerwono-niebieskie krawaty. Organizatorzy zapowiadają również wiele konkursów z nagrodami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.