Facebook Google+ Twitter

Jubileuszowa edycja wielooktanowego przedsięwzięcia

10 maja na katowickim lotnisku Muchowiec odbędzie się dziesiąta, a zarazem jubileuszowa edycja Summer Cars Party, imprezy zrzeszającej szerokie grono miłośników motoryzacji.

Red. foto: Mopik, Red. Wczoraj Summer Cars Party / Fot. MopikBest of the Best

Pod taką nazwą odbędzie się dziesiąta edycja imprezy. Tegoroczne widowisko to swoiste podziękowanie uczestnikom Summer Cars Party, którzy na przestrzeni ostatniej dekady czynnie uczestniczyli w tym motoryzacyjnym show.

Przede wszystkim motoryzacja

Jak co roku, na uczestników tegorocznej edycji czeka sporo atrakcji a jeszcze więcej niespodzianek. Według wstępnych ustaleń organizatorzy spodziewają się nawet 10 tysięcy uczestników. Tak wielka grupa zainteresowanych zobowiązuje organizatorów do pracy na wysokim poziomie. Tak będzie również w tym roku. Dla gości przygotowanych zostało kilka specjalnych stref. Strefa drift, w której prócz pokazów samochodów wyścigowych przeznaczonych do tego rodzaju rozgrywek, odbędą się także same zawody. Strefa tuning kingz, czyli krótko mówiąc nisko i szeroko. Miejsce to przygotowane zostało dla miłośników modyfikacji swojego samochodu pod względem mechanicznym jak i wizualnym. Strefa dream cars, czyli marzenia na wyciągnięcie ręki. Luksusowe samochody, prawdziwe perełki motoryzacji, właśnie tam to zobaczymy. Ostatnim miejscem związanym stricte z motoryzacją będzie strefa klubowa, gdzie teamy zrzeszające np. jedną markę, mogą spędzać wspólnie czas. O właściwą ilość adrenaliny we krwi dbać będą, wyścigi na 1/8 mili, gdzie do wygrania jak co roku cenne nagrody, oraz wyścigi wrak race, w których wartość pojazdu nie może przekraczać 1 tys. zł.

Coś dla ucha

Prócz świecących lakierów, po raz dziesiąty na Summer Cars Party energiczne brzmienia. W tym roku napędzać imprezę będą twórcy muzyki klubowej znani na całym świecie. Są to m. in. Adam De Great, Radetzky, Alien X. Dodatkowo, miłośnicy muzyki w samochodzie znajdą coś dla siebie. Organizator przewidział konkurs na najgłośniejsze car audio imprezy.

Dla całej rodziny

Impreza przygotowana pod kątem miłośników motoryzacji, ale całe rodziny znajdą tam coś dla siebie. Wszystko za sprawą strefy rozrywki, w której i duzi, i mali będą mogli się wyszaleć. Odbędzie się to dzięki licznym karuzelom, dmuchańcom, czy nawet platformie bungee. Dla wszystkich spragnionych i głodnych miejsce znajdzie sie w strefie smaków całego świata, a tam dla każdego coś dobrego. Jedno jest pewne, nikt nie wyjdzie, a w zasadzie wyjedzie stamtąd z pustym żołądkiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.