Facebook Google+ Twitter

Jubileuszowa X parada weteranów szos w Bytomiu

W sobotę 21. września po raz dziesiąty w Bytomiu zaprezentują się pojazdy zabytkowe. Na jubileuszową dziesiątą paradę zaprasza Urząd Miasta Bytomia wraz z partnerami.

 / Fot. Materiał organizatorówI to właśnie przed bytomskim magistratem w sobotę o godzinie 10.00, nastąpi rejestracja załóg pojazdów. A według poczty pantoflowej należy spodziewać się motoryzacyjnych perełek. Kolekcjonerzy zaprezentują automobile z połowy lat dwudziestych minionego stulecia, zarówno te europejskie, jak i zza oceanu.
Nie zabraknie na paradzie pojazdów produkcji powojennej, zarówno marek zachodnich, jak również aut bloku socjalistycznego. Zobaczymy limuzyny arystokracji angielskiej, ale też późniejszą wersję Austina Mini, filmowego autka Jasia Fasoli, nie obejdzie się także bez amerykańskich krążowników szos, pamiętających czasy Elvisa Presley'a. Z pewnością, jak co roku licznie Ubiegłoroczny Mister parady, Mercedes rocznik 1932 / Fot. Piotr A. Jeleń
zaprezentują się polskie produkcje z wczesnymi modelami Warszaw, Syren i Fiatów.
Swoje cacka na paradzie zaprezentują oczywiście miłośnicy jednośladów, począwszy od rowerów, mopedów-motorowerów, skuterów na motocyklach kończąc.

Jak czytamy na stronie internetowej miasta:Uczestników jubileuszowej X Parady Pojazdów Zabytkowych czeka jednak nie tylko zgłębianie tajników motoryzacji, ale i niesamowita zabawa. Dla kierowców szykujemy przejażdżki w [i]alkohologoglach. Będzie też symulator dachowania i widowiskowy pokaz jazdy na jednym kole w wykonaniu członków Sekcji MonocyklistówUczestnik ubiegłorocznej parady, barokowy anioł - BMW 501 z 1954 roku / Fot. Piotr A. Jeleń z Chrzelic[/i] - zdradza organizatorka imprezy Lidia Maj, naczelniczka Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu. - Paradę uświetni pokaz mody dla zmotoryzowanych i występ zespołu TG BAND z Tarnowskich Gór. Tego nie można przegapić! - dodaj Maj.
Organizatorzy podobnie, jak to bywało w latach poprzednich, liczą się z udziałem ponad stu załóg w tegorocznej paradzie.

21.09.2013 r. Bytom, parking przed Urzędem Miasta, ul. Parkowa 2 godz. 10.00

Szczegółowy harmonogram parady a także Misterzy poprzednich bytomskich spotkań oldtimerowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Z pewnością, gdyż tego typu imprezy, to frajda dla każdego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warto obejrzeć te cacka !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.