Facebook Google+ Twitter

Jubileuszowe Światowe Forum Mediów Polonijnych

Tylko osiem miesięcy dzieli nas od XX Światowego Forum Mediów Polonijnych w Małopolsce. Jest to ważna dla Polaków rozsianych po całym świecie impreza. Właśnie dziennikarze polonijni w wielu środowiskach polonusów są ważnym źródłem informacji o Polsce.

Logo Światowego Forum Mediów Polonijnych / Fot. ze zbirów własnychOd 1993 r. tematem głównym jest:Medal Ministra Sportu i Turystyki / Fot. ze zbiorów organizatora "Rola mediów polonijnych w tworzeniu kontaktów środowiskowych i utrzymywaniu więzi z krajem". Jest to promocja Polski przy pomocy dziennikarzy polonijnych w świecie.

Kolejny raz odbywać się będzie w Tarnowie, a potem uczestnicy zwiedzać będą wschodnią rubież małopolski i częściowo województwo podkarpackie wraz z jego stolicą Rzeszowem. Tradycyjnie Światowe Forum zakończy swój  / Fot. ze zbiorów organizatoraprogram w Warszawie.

W czasie Forum odbędą się trzy debaty tematycznie związane z obecnymi trendami:

"Ochrona środowiska - zagospodarowanie zasobów przyrody. Wzory polskie, europejskie i światowe" z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Ochrony Środowiska, organizacji samorządowych i pozarządowych zajmujących się tematyką ochrony środowiska w Polsce i Europie - Tarnów.

"Perspektywy europejskiej polityki wschodniej i kontaktów międzyludzkich pomiędzy Unią Europejską, a krajami Partnerstwa Wschodniego" z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Spraw Zagranicznych, krajów Partnerstwa Wschodniego, samorządów lokalnych ze wschodnich województw kraju, dziennikarzy polskich i polonijnych - Rzeszów.

"Rola sektora spółdzielczego w rozwoju regionalnym" z udziałem przedstawicieli spółdzielczości polskiej, Krajowej Rady Spółdzielczej, samorządów lokalnych z całej Polski oraz mediów w Krakowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Panie Komarewicz takie informacje pisze się bezpośrednio do zainteresowanej osoby. Natomiast to co pan napisał to pospolita reklama i jest to złamanie prawa prasowego. O ile sobie przypominam to Szefem Biura Praswego jest
Pani Wojtanowska.
Skasowałem Pana wpis bo to jest naruszenie Prawa Prasowego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto ?gdzie? i do kogo ? może zgłosić chęć albo wprost udział w owym Forum?
Bardzo interesująco się zapowiada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.