Facebook Google+ Twitter

Jubileuszowe Targi Kosmetyczne w warszawskim Centrum Expo XXI

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-12-08 18:56

Już 19-20 lutego 2011 zapraszamy na jubileuszowe, 30.Targi Kosmetyczne, SPA, Paznokciowe i Solaryjne SALON WIOSNA 2011! W znanym wszystkim najlepszym targowym miejscu - tradycyjnie w Centrum Expo XXI w Warszawie organizator zapewnia bogaty program wydarzeń - będzie się działo więcej, niż zawsze! Inaugurująca kolejny sezon w branży kosmetycznej impreza będzie trwać pełne dwa dni.

Dlaczego warto wziąć udział w tej najważniejszej na początku roku imprezie branży kosmetycznej, solaryjnej, paznokciowej i Spa w Polsce?

- to największe targi profesjonalnej branży kosmetycznej, gromadzące najwięcej wystawców, marek i zwiedzających – to daje Ci doskonałą możliwość porównania ofert

- tu wszyscy wystawcy przedstawiają najnowsze trendy na nadchodzący rok, najnowsze zabiegi, premierowe pokazy – zatem masz szansę zdobycia kompletnych informacji

- bo to możliwość spotkań branżowych, pozakuluarowych rozmów i wymiany poglądów – możesz nawiązać nowe znajomości, które zaowocują w Twojej pracy zawodowej

- to również spotkania z najlepszymi kosmetyczkami, które na żywo pokazują premierowe zabiegi przy stoiskach firmowych – to najlepszy sposób na przekonanie się, jak zastosować produkt, zanim wprowadzisz go do swojego gabinetu.

Salon Wiosna to również:

- Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny i Warsztaty – tym razem aż 3 rodzaje Warsztatów do wyboru!

- X Mistrzostwa Polski Nail Design KATEGORIA AKRYL i KATEGORIA ŻEL – Finał Polski

- konkursy dla uczestników targów z atrakcyjnymi nagrodami, w tym Konkurs dla Kosmetyczek z główną nagrodą w wysokości 20 tysięcy złotych!

Targom towarzyszą bogate merytorycznie wydarzenia - Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny „Uroda i nauka” i Warsztaty. Zapewniamy dużą dawkę wiedzy i doświadczeń! Zapraszamy do poznania nowych wykładowców i spotkania tych, którzy są już znani, a wszyscy przedstawią nowe i interesujące tematy. W sobotę zapraszamy na Kongres oparty na tematyce z dziedzin kosmetologii, dermatologii, podologii, naturopatii, psychologii i masażu. Wystąpią na nim między innymi Yves Coatmeur, który na specjalne życzenie wielu uczestników poprzednich edycji kongresów kosmetycznych kontynuować będzie temat zastosowania naturopatii w gabinecie kosmetycznym. Dr n.med. Jacek Koselak
wystąpi z wykładem "Wpływ zaburzeń mikrokrążenia i deformacji ortopedycznych na najczęściej występujące problemy podologiczne", a dr Jolanta Ignaszewska-Kühbauch poradzi, jak zmniejszyć napięcia mięśni karku i odciążyć kręgosłup szyjny - bo ból karku to problem wielu kosmetyczek, pojawia się, gdy mięśnie są "przepracowane". Tak zdarzyć się może np. podczas wielogodzinnej pracy przy nadmiernym pochylaniu głowy. Monika Grudnik-Wroniszewska uzasadni, dlaczego w pielęgnacji cery dojrzałej warto i trzeba stosować kosmetyki ze składnikami aktywnymi. Pojawią się dwa tematy związane z masażem - znany masażysta Piotr Szczotka omówi zagadnienie "Manualnego drenażu limfatycznego twarzy", a Natalia Latecka zajmie się "Zastosowaniem ajurwedy w praktyce". Monika Złakowska, specjalistka ds. szkoleń przekona, że "Inwestycja w rozwój pracownika a korzyści dla Twojego salonu" to jasna zależność, gdyż pod hasłem inwestycja kryją się nie tylko zagadnienia związane ze szkoleniami(zawodowymi, interpersonalnymi) ale także dobre zarządzanie - świadome zarządzanie salonem, stworzenie zgranego zespołu. W dobie ostrej konkurencji na rynku pojawia się potrzeba bycia wyjątkowym salonem, który ma to "coś" i klienci chcą wracać. Nasz pracownik może być świetnym specjalistą, ale jeżeli nie będzie utożsamiał się z firmą, swoimi klientami, nie będzie się czuł doceniany to nigdy nie będzie nam przynosił takich korzyści, jakich od niego oczekujemy. Katarzyna Olschowka wskaże kierunki rozwoju gabinetów w wykładzie "Rok 2011 - dofinansowywanie mikroprzedsiębiorstw - gabinetów kosmetycznych".

W niedzielę odbędą się Warsztaty: "Najnowsze informacje o projektach unijnych w roku 2011", prowadzone przez Katarzynę Olschowkę, Warsztaty "Masaż w podologii - problemy zdrowotno-estetyczne" obejmujące pracę z tkankami miękkimi w profilaktyce ostróg piętowych, haluksów i obrzęki oraz zwłóknienia w obrębie stóp i łydek, prowadzone przez Ewę Mikułę oraz Kurs "Ajurwedyjski masaż głowy i ramion", prowadzony przez Natalię Latecką.

Organizatorem Salonu Wiosna 2011 jest Związek Pracodawców - Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej, patronem medialnym - magazyn Kosmetyka Profesjonalna oraz Salon i Elegancja, partnerami internetowymi - portal KosmetykaProfesjonalna.pl oraz serwis SuperPani.pl, partnerem SPA - Magazyn Eden i Spa.

Wszelkich informacji udziela organizator SALONU WIOSNA 2011

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.