Facebook Google+ Twitter

Jubileuszowe Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych "Boatshow"

Zaledwie tydzień pozostał do otwarcia dziesiątej edycji najbardziej znanych i lubianych targów żeglarskich w Polsce - Boatshow. Od tego roku, decyzją organizatorów, odbywać się one będą nie w Łodzi, lecz w Poznaniu.

Oficjalne logo tegorocznych targów / Fot. Organizatorzy targów "Boatshow"W dniach od 13 do 16 listopada, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (hale: 3 i 3a), odbędą się po raz pierwszy Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych "Boatshow". W zeszłym roku firma Interservis - organizator tej imprezy - podjęła decyzję o przeniesieniu targów z Łodzi do Poznania. Głównym motywem tej decyzji była, niewystarczająca wobec rosnącego zainteresowania, infrastruktura łódzkich terenów targowych.

Podczas tegorocznych targów zaprezentuje się ponad 180 wystawców, w tym agencje żeglarskie, szkutnie, sklepy z osprzętem, magazyny branżowe oraz producenci jachtów żaglowych i motorowych. Wśród imprez towarzyszących zaplanowano m.in.: warsztaty szkutnicze, nawigacyjne i meteorologiczne, pokazy ratownictwa i prezentacje jachtów. Wiadomo już, iż w tym roku zobaczymy nowe jednostki z takich serii, jak Antila, Phobos, Maxus, Nautiner, Skippi i Solina.

Boatshow, Łódź 2007 / Fot. Organizatorzy targów "Boatshow"Dobra żeglarska impreza nie może odbyć się bez szant. W tawernie pod banderą "Gniazda Piratów" zagrają zespoły: Cztery Refy, Mordewind, Flash Creep, EKT Gdynia, Sailor i Jarydubel.

Niezwykłym wydarzeniem będzie pierwsza w historii konferencja naukowa "Etyczne paradygmaty żeglarstwa", która odbędzie się w sobotę 15 listopada (otwarcie o godz. 11.00).

Wszelkie niezbędne szczegóły, dotyczące godzin otwarcia Targów, biletów, oraz zniżek na wejściówki i przejazdy koleją, można znaleźć na oficjalnej stronie "Boatshow". Zapowiedź i program konferencji oraz program koncertów opublikował portal Szantymaniak.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.