Facebook Google+ Twitter

Jubileuszowe TT Warsaw 2012

Od 27 do 29 września przy ul. Marsa w warszawskiej hali Międzynarodowych Targów Polska odbyły się 20. jubileuszowe targi turystyczne TT Warsaw 2012, które już przeszły do historii.

Urszula Potęga - prezes Międzynarodowych Targów Polska, ogłasza otwarcie 20. Jubileuszowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2012. Fot. Henryk Czechowski / Fot. Fot.Henryk CzechowskiWarszawska Firma Międzynarodowe Targi Polska Zespół organizacyjny 20. Jubileuszowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2012. Fot. Henryk Czechowski / Fot. Fot.Henryk Czechowskiod ponad dwudziestu lat organizuje co roku na jesieni targi turystyczne TT Warsaw. Edycja wiosenna tej imprezy to Targi Lato, zawsze organizowane na wiosnę.

Mało kto już pamięta, że przez wiele lat TT Warsaw odbywały się na terenie Pałacu Kultury i Nauki oraz częściowo przed tym obiektem. Natomiast Targi Lato w ciasnych obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Obecna nowoczesna hala targowa zaledwie od kilku lat znajduje się przy ul. Marsa w dzielnicy Wawer. Jest to nowoczesny obiek, przy którym znajduje się duży parking dla samochodów.

Najważniejszy dla odwiedzających, jak też wystawców, jest wygodny dojazd. Zaledwie 500 m od obiektu znajduje się stacja PKP Warszawa Gocławek.

Jubileuszowe 20. Targi Turystyczne TT Warsaw miały szczególny charakter. W obecności przedstawicieli Ministerstwa Sportu i Turystyki RP, przedstawicieli władz województwa mazowieckiego, miasta stołecznego Warszawy, posłów, senatorów, zaproszonego korpusu dyplomatycznego oraz wystawców, uroczyście otwarto imprezę.

O tym, jak ważne znaczenie miała ta impreza, niech świadczy wystąpienie Katarzyny Sobierajskiej - podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki RP, która na ręce Urszuli Potęgi, prezes MTP, złożyła gratulacje za doprowadzenie do uzyskania wysokiej pozycji w rankingu największej imprezy branży promocji turystyki polskiej i podziękowała za 20-letni dorobek.

Przy tak wielkiej uroczystości było konieczne nagrodzenie zasłużonych osób i instytucji jubileuszowymi dyplomami, nagrodami, jak też odznaczeniami. Podczas uroczystości między innymi wręczono Kryształowy Globus touroperatorowi Wezyr Holidays. Wielu zasłużonym wystawcom z polski i zagranicy wręczono obok dyplomów lalki w strojach ludowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.