Facebook Google+ Twitter

Judah Priest: Przyszedłem znikąd i zrobiłem coś

Judah Priest, a właściwie DaShawn Brown, bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko to najlepiej zapowiadający się amerykański raper. Wkrótce ukaże się jego czwarty solowy album pt. " Valley Of Kingz ". Zapraszam do lektury wywiadu.

DaShawn Bron - Judah Priest / Fot. JP RuggedOpowiedz coś o sobie. Skąd się Twój pseudonim artystyczny, Judah Priest?
Judah Priest: Przede wszystkim, pozwól mi podziękować za ten wywiad. Jestem z Filadelfii. Obecnie mieszkam na Staten Island w Nowym Jorku. Tworzeniem muzyki zajmuje się od 7 roku życia. Mój pseudonim artystyczny ma swoje źródło w Biblii. Słowo "Judah" pochodzi od jednego z plemion izraelskich, które było najsilniejsze i najbardziej popularne w Biblii, a "Priest" oznacza lidera i nauczyciela. Ich kombinacja oznacza mnie. Jestem silny, jestem nauczycielem i liderem.

Jak długo rapujesz?
Rapuje od 7. roku życia, ale wszedłem do biznesu, gdy skończyłem 19 lat.

Opowiedz coś o swoim rapie. Co chcesz przekazać swoim słuchaczom?
Tematami moich utworów są: życie, religia, polityka i relacje międzyludzkie. Chcę dać ludziom poczucie, że nie jestem tylko artystą, ale także człowiekiem, który ma takie same problemy jak każdy inny. Chcę, by oni także doświadczali drogi, którą podążam, moich zmartwień, problemów, które przezwyciężam oraz mojego sukcesu. Chcę, by wiedzieli, że przyszedłem znikąd i coś zrobiłem coś.

Nagrałeś kilka dobrych albumów, teraz pracujesz nad kolejnym. Jakich gości zaprosiłeś i czego możemy się po nim spodziewać? Planujesz tournee po Stanach lub Europie?
Zakończyłem właśnie pracę nad "Valley of kings”. Pracowałem nad tym albumem 3 lata. Fani mogą oczekiwać mnóstwa serca włożonego w ten projekt, sporo pokarmu dla umysłu. Powodem, dla którego pracowałem nad tym albumem tak długo jest fakt, że nie chciałem wypuszczać niczego ot tak, potrzebowałem czasu, żeby włożyć w to uczucie i myśl. Chciałem, żeby fani mogli się odnieść do istoty rzeczy. To jest bardzo przyjazny album dla słuchacza, jest tu sporo uznanych i lekko skomercjalizowanych raperów, nie chciałem być jednym z nich. Album zostanie wydany przez Chamber Musik/ Fat Beat Records. Na albumie zagoszczą przedstawiciele Wutang Clan' u : Hell Razah, Buddha Monk, Timbo King, Darkim Be Allah. Będą teź goście inni goście min. : Sadat X, Chubb Rock ,eMCeeM, William Cooper, Staten All-Stars, Surgeon, G Clef the Mad Komposa, Nabul i kilku innych. Producentami krążka są oczywiście ludzie z Wu Tang Clan, Kevlaar 7 & Bronze Nazareth, Derrick Christopher z Rugged Cross recording oraz Krohme. Płyta ukaże się w pierwszym kwartale 2011. Z Chamber Musik jestem związany od 2003 roku. Poznałem G clef ( współzałożyciel wytwórni przyp. aut.) wypisując posty na stronie internetowej Chamber Musik. Buddha Monk robił mixtape, a ja chciałem się na niego załapać, więc zadzwoniłem do G clef na numer, który był podany na stronie. Rozmawialiśmy z minutę i poprosił, żebym do niego zajrzał na spotkanie. Buddha Monk zakończył właśnie tournee po Europie i kiedy wrócił i powiedział , że jestem jego oficjalnym artystą i kiedy tylko będę czegoś potrzebował, mogę liczyć na jego wsparcie. To jest mój przyjaciel.

Co sądzisz o rapie w Europie? Masz jakiegoś ulubionego europejskiego rapera, a może słyszałeś coś o polskich raperach?
Myślę, że artyści w Europie są mocni; są jednymi z najciężej pracujących. Słyszałem chociażby eMCeeM'a , Aslan'a , Mahatma Masta Builda’s i paru innych.

Spróbuj dokończyć: "Kiedy byłem młody chciałem..."
Kiedy byłem młody chciałem odnieść sukces w czymkolwiek. Chciałem po prostu to zrobić.

Co Cie inspiruje?
Motywują mnie moje dzieci, rodzina i przyjaciele. Tylko świadomość, że wspierają mnie i kibicują w drodze na szczyt sprawia, że staję się silniejszy.

Powiesz kilka słów dla polskich fanów?
Pracujcie ciężko, odnoście sukcesy. Bądźcie pewni, że Judah Priest “Valley Of Kings” nie rozczaruje Was. Odwiedzajcie mnie na: Facebooku,
MySpace MySpace oraz Twitter Twitter. Wielka miłość dla Was.
Specjalne podziękowania dla eMCeeM'a za ten wywiad, Staten All-stars (Fes Taylor, Stumik, P.C & D.C, Baka Don, Hedi Flyce , Iron Mic, Bomb Official, Franchise frenchy, Red Top, Grampa), Surgeon, G.S Advance, Jus P, Yung Budd, Chamber Musik, Love Hurtz, D.C
z Rugged Cross, Wisemen, Buddha Monk, Wu Tang, Dj Rob Low, A.N.D Musik group, Dj Beans i całej mojej ekipy. Skrzydła do góry.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.