Facebook Google+ Twitter

Judas Priest 27 czerwca w Polsce. Grupa będzie promowała najnowszy album "Redeemer of Souls"

27 czerwca 2015 roku w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi jeden z największych zespołów heavymetalowych na świecie Judas Priest. Muzycy nagrali 17 albumów studyjnych, które kupiło ponad 50 milionów osób na całym świecie. W Polsce promować będą swój najnowszy album "Redeemer of Souls".

 / Fot. By Makele-90 (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsWystęp Judas Priest w Atlas Arenie będzie ich trzecim koncertem w Polsce. Na łódzkiej scenie będą promować swój najnowszy, siedemnasty już album "Redeemer of Souls", który zadebiutował na szóstym miejscu "Billboard200". Album trafił także do Top 10 na listach na całym świecie.

Judas Priest został założony we wczesnych latach 70. w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Rob Halford, Glenn Tipton, K.K Downing i Ian Hill to grupa muzyków, która zmieniła oblicze heavy metalu. Po wczesnych latach dojrzewania muzycznego i albumach "Rock Rolla" i "Sad Wings of Destiny" Judas Priest zaskoczyli wydając kolejne coraz lepsze albumy oraz prawdziwe heavy metalowe klasyki "Sinner", "Diamonds and Rust", "Hell Bent for Leather", "Nostradamus".


Orange Warsaw Festiwal żegna się ze Stadionem Narodowym i wraca na SłużewiecZespół uważany jest za jeden z najważniejszych w kulturze heavymetalowej, a koncerty na których Halford wjeżdża na scenę Harleyem przeszły do historii heavy metalu.

Bilety na koncert Judas Priest trafią do sprzedaży 2 października na livenation.pl. Miejsca na płycie - 199 zł, na trybunach - od 155 do 199 zł, golden circle - 249 zł i golden circle early entrance - 349 zł.

Więcej informacji na: www.facebook.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.