Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19410 miejsce

Jula &Sound'n'Grace na Święta: „Gdy Gwiazdka“ (Posłuchaj)

Sezon na piosenki świąteczne rozpoczął się na dobre. Jedni wydają płyty z kolędami i piosenkami świątecznymi, drudzy nagrywają pojedyncze utwory o grudniowej tematyce. Tak jak Jula w towarzystwie zespołu Sound'n'Grace.

Jula jest jedną z najbardziej lubianych wokalistek młodego pokolenia. Wraz z Sound'n'Grace przygotowała klimatyczny prezent gwiazdkowy dla wszystkich fanów. Z najbardziej znanym w Polsce chórem, wykonującym muzykę gospel, soul i R&B przygotowała piosenkę „Gdy Gwiazdka“.
Fot. Gorgo Music - Jula&Sound'n'Grace na Święta: „Gdy Gwiazdka“ (Posłuchaj) https://www.youtube.com/watch?v=KDfrZGp2SAE / Fot. Fot. Gorgo Music
Do utworu powstał nastrojowy, pełen pozytywnej energii teledysk w zimowej scenerii, w którym oprócz samej wokalistki i chóru wzięły udział również dzieci. To obrazowi, który został przedstawiony w teledysku dodało jeszcze więcej dobrych emocji i wzmocniło przekaz.

Piosenka prezentuje zaskakujące połączenia dźwięków, co owocuje w całkiem nowe brzmienia i zaskakujący muzyczny efekt finałowy.
"Gdy Gwiazdka" - (Posłuchaj)
Premiera miała miejsce 24 listopada, symbolicznie, dokładnie na miesiąc przed Wigilią.
Pojawiły się nawet doniesienia, że „Gdy Gwiazdka“ może być polskim kandydatem do hitu świątecznego na miarę kultowego utworu „Last Christmas“, bez którego Święta się nie liczą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.