Facebook Google+ Twitter

Julia Pitera odwołana. Tusk zlikwidował jej stanowisko

Paweł Graś poinformował opinię publiczną, że dymisja Julii Pitery została przyjęta przez premiera. Z kolei Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, zastąpi niepopularną Elżbietę Radziszewską na stanowisku pełnomocnika ds. równego traktowania.

 / Fot. Yves6, CC 2.0Jak podaje polskieradio.pl Julia Pitera nie jest już pełnomocnikiem rządu ds. walki z korupcją. Premier Donald Tusk od pewnego czasu zapowiadał likwidację tego stanowiska. Decyzję uzasadniał tym, że wystarczające kompetencje do walki z korupcją ma Centralne Biuro Antykorupcyjne.

Na miejsce często krytykowanej w mediach Elżbiety Radziszewskiej, powołano na stanowisko pełnomocnika rządu ds. równego traktowania i sekretarza stanu w kancelarii premiera Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz, posłankę PO.

Rzecznik rządu, Paweł Graś, zapowiedział, że lista pełnomocników rządu ma być gotowa do końca tygodnia. Wiadomo już, że zostanie zlikwidowane stanowisko pełnomocnika ds. wykluczonych, dotychczas zajmowane przez Bartosza Arłukowicza.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Mirek K
  • Mirek K
  • 01.12.2011 16:20

Pitera odeszła i przez cztery lata wzięłą mnóstwo kasy! Wykryła aferę ,Dorszową za 8zł 60 gr.

To była fikcja którą stworzył Tusk ,zgnoił Kamińskiego który do"BULU" ścigał korupcję.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fred
  • Fred
  • 01.12.2011 15:41

wiadome było ,że stanowisko J.Pitery było fikcją od samego początku i miało trwać do momentu przejęcia całkowitej kontroli nad CBA, co właśnie nastąpiło .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.